پنل ارسال پیامک صوتی

3.75 از 5 (4 نظر)

ارسال پیامک صوتی از پنل صوتی پارس گرین

 

سامانه پیام صوتی قابلیت ها وامکانت زیادی را در اختیار شما قرار میدهد که در ادامه با آنها آشنا می شوید ومی توانید برای تبلیغات واطلاع رسانی های خود از آن استفاده نمائید.

سامانه پیامک صوتی، نرم افزاری است تحت وب که امکان ارسال پیامک صوتی را میسر می‌سازد بنابر این از طریق سامانه پیامک صوتی، می‌توان متون مختلف را با صدای یک گوینده ضبط کرد و به صورت گروهی برای جامعه هدف موردنظر ارسال کرد.

 

پنل پیامک صوتی

 

      استفاده از سامانه پیام صوتی :

     در مدت چند ثانیه میتوانید باهزاران کاربر تماس صوتی برقرار نمائید وان موضوعی که مد نظرتان هست را به اطلاع ایشان برسانید اگر فرد تلفن خود را جواب ندهد سیستم به صورت خودکار وهوشمند زمان دیگری را در نظر میگیرد ومجددا با او تماس میگیرد.

    اگر بخواهید با افراد به صورت عادی تماس برقرار کنید حتی همان سلام واحوال پرسی اولیه وایجاد ارتباط با فرد  زمان زیادی از شما گرفته خواهد شدوممکن است نتوانید با همه افراد تماس بگیرید وهم اینکه هزینه مکالمه شما از ارسال چندین پیام صوتی نیز بالاتر میرود وسرعت اطلاع رسانی ویا تبلیغ شما نیز قابل مقایسه با سامانه پیام صوتی نخواهد بود..

     میتوانید ارسال های زمان دار داشته باشید مثلا یاداوری سررسید اقساط ویا تمدید قرارداد ها میتوانید پیامی مخصوص را ضبظ نموده وبا تعیین شماره افراد پیام صوتی در زمان تعیین شده به افراد ارسال میشود ودیگر نگران فراموشی تماس خود با مشتری نخواهید بود وسیستم در زمان مشخص با فرد تماس می گیرد.

 

    قابلیت استفاده از وب سرویس پیام صوت    -   امکان دریافت دلیوری پیام (گزارش گیری)    -   ضبط صدای بسیار آسان حتی با موبایل اگر کیفیت مناسبی داشته باشد

sms-voiceپیام-صوتی

صوتی

sms-Soundپیامک-صوتی

 


 

 

مزایای ارسال پیامک صوتی :

  •    - ارسال همزمان به شماره های ثابت منازل و شماره های همراه
  •    - امکان تنظیم ارسال پیامک زماندار برای زمان های آینده
  •    - قابلیت ضبط صدا و یا سفارش ضبط صدا
  •    - امکان یادآوری و سررسید با پیام صوتی
  •    -  مشاهده وضعیت نهایی پیام صوتی ارسال شده (دلیوری)
  •    - امکان ارسال پیامک صوتی به صورت انبوه
  •    - بازگشت هزینه پیام های ناموفق و عدم پاسخگویی
  •    - امکان ساخت گروه و ذخیره شماره ها در دفترچه تلفن پنل صوتی
 

ارسال-پیامک-صوتی

 


 

پنل-ارسال-صوتی

 

از دیگر مزیت های تبلیغات صوتی و پیامک صوتی این است که شما حتی می توانید به تلفن های ثابت هم پیامک صوتی ارسال کنید علاوه بر این می توانید از سیستم نظرسنجی پیام صوتی استفاده کنید ، به این صورت که در پیامک صوتی خود از مخاطب بخواهید که یکی از اعداد 0 تا 9 را شماره گیری کند تا در قسمت نظر سنجی شما اعداد شماره گیری شما ثبت شود ارسال پیام صوتی شما به صورت دلیوربیس انجام خواهد شد ، به این صورت که هزینه تمامی پیامک صوتی های ارسال شده که مخاطب نهایی شما به هردلیلی گوشی او خاموش باشد یا در دسترس نباشد و یا جواب ندهد هزینه ای از شما کسر نخواهد شد !!!

 


 

 

مراحل خرید و نحوه فعال سازی سامانه پیامک صوتی پارس گرین

 

    1.   انجام ثبت نام سریع با کلیک بر روی گزینه ثبت نام

    2.   پس از ثبت نام یک پنل رایگان برای بررسی و تست امکانات پنل پیامک صوتی در اختیار شما قرار می گیرد.

    3.   در سامانه پیام صوتی انواع پنل های پیامک صوتی در اختیار شما قرار می شود که با بررسی های لازم اقدام به انتخاب یکی از انها که نیاز شمار را برطرف می نمایید کنید.

    4.   در این مرحله با استفاده از گزینه خرید و پرداخت قیمت پنل صوتی مربوطه می توانید از امکانات آن برای ارسال پیام صوتی انبوه به کاربران مورد نظر خود استفاده نمایید.

خرید-پنل-صوتی

جهت استفاده از سامانه جامع پارس گرین عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام-سامانه-پیامکی

کد BSC : -709516076113020231484392471-11900;