پیامک صوتی انبوه

3.5 از 5 (6 نظر)

سامانه ارسال پیام صوتی انبوه

تبلیغات صوتی یکی ازبهترین شیوه های تبلیغ و اطلاع رسانی میباشد که به تازگی جای خود را درمیان انواع تبلیغات موجود باز نموده است این نوع تبلیغات به علت دارا بودن جذابیت و فراگیری خاصی که دارد توانسته است عده کثیری از افراد را به خود علاقه مند سازد و خود را به عنوان یکی از تاثیر گذارترین نوع تبلیغات در میان همه اقشار معرفی کند.

ارسال تبلیغات صوتی کمک حال بسیاری از شرکت هایی است که می خواهند برند خود را به سراسر ایران  و برای عموم معرفی کنند . استفاده از تراکت و تبلیغات روزنامه راه درستی نیست . تبلیغات صوتی انبوه این مشکل را حل خواهد کرد.

ارسال پیام صوتی در قالب انبوه می توانن این کمک را به شما بدهد که از محل زندگی خود هر پیامی را در نظر دارید برای کل مردم ایران ارسال کنید . نداشتن محدودیت جغرافیایی یکی از مهم ترین مزیته ای این نوع از تبلیغات است.

پیام-صوتی-انبوه-bulk-audio-SMS

 

کلیه ی آموزشگاه ها ، مدارس ، دانشگاه ها و موسسات دولتی و غیر دولتی که هدف آن ها آموزش است می توانند از طریق سامانه پیامک صوتی  به اطلاع رسانی برای کاربران و یا تبلیغات برای جذب کاربر جدید اقدام نمایند.

بانک ها و موسسات اعتباری برای برندینگ خود می توانند از تبلیغات صوتی و ارسال پیامک صوتی انبوه تبلیغاتی استفاده کنند.

رستوران ها و تهیه غذا ها میتوانند برای اعلام تخفیفات ، قیمت غذا ها ،جذب مشتری جدید و … از پیامک صوتی استفاده کنند.

هایپر مارکت ها ، فروشگاه های زنجیره ای یزرگ و متوسط ، مجتمع های تجاری مدرن و بزرگ و کلیه ی پاساژ ها می توانند از ارسال پیامک صوتی انبوه تبلیغاتی برای برند سازی و جذب مشتری جدید استفاده کنند.

شرکت ها و موسسات دولتی وخصوصی می توانند برای اطلاع رسانی جلسات خود و همچنین برای مشتریان خود از سامانه پیامک صوتی  استفاده کنند.

و …

 

voice-sms-پیامک-صوتی
 

مزایای ارسال پیامک صوتی انبوه :

  •    - ارسال همزمان به شماره های ثابت منازل و شماره های همراه
  •    - امکان ارسال پیامک صوتی به صورت گسترده
  •    - گزارش دهی هوشمند و بی نقص وضعیت همه پیام ها
  •    - بازگشت هزینه پیام های ناموفق و عدم پاسخگویی
  •    - ارسال به صورت منطقه ای و شهر به شهر
  •    - امکان ساخت گروه و ذخیره شماره ها در دفترچه تلفن پنل صوتی
  •    - امکان تنظیم ارسال پیامک زماندار برای زمان های آینده
  •    - قابلیت ضبط صدا و یا سفارش ضبط صدا
  •    - امکان یادآوری و سررسید با پیام صوتی
  •    -  مشاهده وضعیت نهایی پیام صوتی ارسال شده (دلیوری)

 

 

 

از دیگر مزیت های تبلیغات صوتی و پیامک صوتی این است که شما حتی می توانید به تلفن های ثابت هم پیامک صوتی ارسال کنید علاوه بر این می توانید از سیستم نطرسنجی پیام صوتی استفاده کنید ، به این صورت که در پیامک صوتی خود از مخاطب بخواهید که یکی از اعداد 0 تا 9 را شماره گیری کند تا در قسمت نظر سنجی شما اعداد شماره گیری شما ثبت شود ارسال پیام صوتی شما به صورت دلیور بیس انجام خواهد شد ، به این صورت که هزینه تمامی پیامک صوتی های ارسال شده که مخاطب نهایی شما به هردلیلی گوشی او خاموش باشد یا در دسترس نباشد و یا جواب ندهد هزینه ای از شما کسر نخواهد شد !!!

شما کاربران عزیز میتوانید با ارسال هدفمند اس ام اس صوتی انبوه و همچنین تبلیغات صوتی ، صدای خود را برای همه آشنا سازید و برای هر کار و حرفه ای که دارید مشتریان جدیدی جذب نمایید و هرازچند گاهی با ارسال یک پیام صوتی آنها را به یاد محصولات خود بیندازید مشتریان از اینکه توجه شما معطوف به آنهاست بسیار خوشحال میشوند و به این مهم پی میبرند که برای آنها ارزش قائل هستید یک صدای جذاب و یک پیام صوتی نافذ ، همیشه بسیار تاثیرگذارترازیک  متن ، مقاله ، کاتالوگ و یا  پوستر و بروشور است ، زیرا مشتری آن را درک کرده و صدای شما را میشنود.

پیامک-صوتی-انبوه-bulk-audio-SMS

 


 

مراحل و نحوه فعال سازی سامانه پیامک صوتی پارس گرین

    1.   انجام ثبت نام سریع با کلیک بر روی گزینه ثبت نام

    2.   پس از ثبت نام یک پنل رایگان برای بررسی و تست امکانات پنل پیامک صوتی در اختیار شما قرار می گیرد.

    3.   در سامانه پیام صوتی انواع پنل های پیامک صوتی در اختیار شما قرار می شود که با بررسی های لازم اقدام به انتخاب یکی از انها که نیاز شمار را برطرف می نمایید کنید.

    4.   در این مرحله با استفاده از گزینه خرید و پرداخت قیمت پنل صوتی مربوطه می توانید از امکانات آن برای ارسال پیام صوتی انبوه به کاربران مورد نظر خود استفاده نمایید.

 

ثبت-نام-پنل-پیام-صوتی


 

نمایندگی پنل پیام صوتی بستر مناسبی برای کسب درآمد برای اشخاص حقیقی و حقوقی میباشد کاربران واجد شرایط می توانند جهت همکاری در فروش نمایندگی سامانه پارس گرین را برای خود انتخاب کنند.

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

لطفا برای بهرهمندی از امکانات سامانه و دریافت راهنمایی های بیشتر به وسیله لینک زیر یا ارسال عدد 2000 به 10001391 در سامانه شرکت پارس گرین ثبت نام نمایید.

 

ثبت-نام-پیامک-صوتی

کد BSC : -70951607613402024285073746-11824;