سامانه صوتی مخابرات

4.33 از 5 (9 نظر)

پنل صوتی مخابراتی جهت ارسال انبوه پیام صوتی

پیام صوتی به این شکل است که شما می توانید صدای خودتان را ضبط نموده و یا متنی را در سیستم آپلود نمائید و خود سیستم آن را تبدیل به صوت (voice) می نماید سپس با تعیین زمان مشخص آن صوت شما به مشتریانی که مد نظر شماست ارسال شود سامانه پیام صوتی قابلیت ها وامکانت زیادی را در اختیار شما قرار میدهد که در ادامه با آنها آشنا می شوید ومی توانید برای تبلیغات و اطلاع رسانی های خود از آن استفاده نمائید.

پنل صوتی، نرم افزاری است تحت وب که امکان ارسال پیامک صوتی را میسر می‌سازد بنابر این از طریق سامانه پیامک صوتی، می‌توان متون مختلف را با صدای یک گوینده ضبط کرد و به صورت گروهی برای جامعه هدف موردنظر ارسال کرد.

 

پیام-صوتی-مخابرات

 


 

 

قابلیت های پنل پیام صوتی:

     -  آپلود فایل صوتی

     -  ارسال زمان دار

     -  ارسال کپچای صوتی

     -  ارسال تکی و گروهی

     -  امکان استفاده از وب سرویس

     -  ارسال همزمان به شماره های ثابت وهمراه

     -  منوی فارسی و دسترسی آسان برای تمامی کاربران

     -  مدیریت کامل سامانه با در اختیار داشتن تمامی امکانات

     -  مشاهده وضعیت نهایی پیام صوتی ارسال شده ( دلیوری )

پیام-صوتی-مخابرات-sms-voice

 


 

ارسال-پیام-صوتی-مخابراتی

 استفاده از سامانه پیام صوتی :

در مدت چند ثانیه میتوانید باهزاران کاربر تماس صوتی برقرار نمائید وآن موضوعی که مد نظرتان هست را به اطلاع ایشان برسانید اگر فرد تلفن خود را جواب ندهد سیستم به صورت خودکار وهوشمند زمان دیگری را در نظر میگیرد ومجددا با او تماس میگیرد.

اگر بخواهید با افراد به صورت عادی تماس برقرار کنید حتی همان سلام واحوال پرسی اولیه وایجاد ارتباط با فرد  زمان زیادی از شما گرفته خواهد شد و ممکن است نتوانید با همه افراد تماس بگیرید وهم اینکه هزینه مکالمه شما از ارسال چندین پیام صوتی نیز بالاتر میرود و سرعت اطلاع رسانی و یا تبلیغ شما نیز قابل مقایسه با سامانه پیام صوتی نخواهد بود.

میتوانید ارسال های زمان دار داشته باشید مثلا یاداوری سررسید اقساط و یا تمدید قرارداد ها میتوانید پیامی مخصوص را ضبط نموده و با تعیین شماره افراد پیام صوتی در زمان تعیین شده به افراد ارسال میشود و دیگر نگران فراموشی تماس خود با مشتری نخواهید بود و سیستم در زمان مشخص با فرد تماس می گیرد.

 


 

مزایای ارسال پیامک صوتی نسبت به پیامک متنی :

 

1- با پیامک صوتی، امکان سوء برداشت وجود ندارد

برقراری تماس تلفنی با افراد، همیشه موثر تر از ارسال پیام متنی است هنگامی که شما یک پیام متنی را تایپ می کنید، قادر نیستید ظرافت هایی که توسط صدا به مخاطب انتقال داده می شوند را منتقل کنید و اغلب در همین ظرافت ها نکات و معانی متعددی نهفته است.

گاهی اوقات تن صدا خیلی بیشتر از خود کلمات قادر به بیان معانیست و حتی می تواند پیام های متضاد را نیز به مخاطب منتقل کند.

2- ارسال پیام صوتی بهترین راه برای به اشتراک گذاشتن مسائل خاص و مهم است

اگرچه که اطلاع رسانی حضوری و چهره به چهره موثرترین و بهترین روش اطلاع رسانی می باشد، اما همیشه امکان پذیر نیست که به منظور انتقال آگاهی به افراد با آن ها ملاقات حضوری داشته باشیم، در حقیقت بعد از این روش، تماس تلفنی ارزان ترین و بهترین روش جهت به اشتراک گذاری اطلاعات با دیگران می باشد.

ارسال پیام صوتی باعث ایجاد حس صمیمیت بیشتری بین شما و مخاطبان تان می شود و به شما امکان می دهد در مواقع نیاز بتوانید اخبار مهم را به آنان انتقال دهید.

3- ارسال پیامک صوتی بلافاصله انجام می پذیرد

آیا برای شما نیز پیش آمده که به فردی پیام متنی ارسال کرده باشید و پیام توسط وی دریافت نشده باشد معمولا افراد نسبت به دریافت پیامک بی توجه اند، چرا که به دلیل مشغله زیاد امکان دارد پیام هایشان را مرتب چک نکنند و یا به دلیل قطع صدای هشدار پیامک اصلا متوجه آن نشوند برقراری تماس تلفنی و ارسال پیام صوتی راه حل سریع و کارآمد است که می توان از آن برای مسائل حساس از لحاظ زمانی استفاده کرد.

4- ارسال پیامک صوتی صمیمیت اطلاع رسانی رو در رو را به شنونده انتقال می دهد

شنیدن صدای افراد همیشه امری بسیار خاص و قابل توجه است، بنابراین اگر امکان اطلاع رسانی حضوری برای شما مهیا نیست، پیشنهاد ما جایگزینی آن با ارسال پیام صوتی می باشد، در پیامک صوتی جدیت، مهربانی، تاکید و سایر نشانه های صدا قابل انتقال می باشد.  

5- ارسال پیامک صوتی هزینه کمتری از پیامک متنی دارد

معمولا هزینه ارسال پیامک صوتی کمتر از هزینه ارسال پیامک متنی است. به علاوه شما در هر پیام متنی تنها می توانید 160 کاراکتر متن را به صورت فشرده برای مخاطب ارسال کنید، در صورتی که در هر دقیقه از پیام صوتی قادرید حجم وسیعی از اطلاعات را به وی انتقال دهید.

 


خرید-پنل-صوتی


 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

لطفا برای بهرهمندی از امکانات سامانه و دریافت راهنمایی های بیشتر به وسیله لینک زیر یا ارسال عدد 2000 به 10001391 در سامانه شرکت پارس گرین ثبت نام نمایید.

 

ثبت-نام-پیامک-صوتی

کد BSC : -70951607626302024-1014644216-11916;