سامانه پیامک صوتی

4.4 از 5 (5 نظر)

سامانه پیام صوتی

پیامک صوتی امکانی جدید در دنیای فناوری اطلاعات برای خبر رسانی و ارتباط‌ گیری با آدم هاست. سامانه پیام صوتی پارس گرین این امکان را فراهم می‌کند تا یک فایل صوتی از پیش ضبط شده به تلفن همراه یا تلفن ثابت مخاطبان ارسال شود. تلفن‌ها زنگ می‌خورد و پیام ضبط شده برای همه مخاطبان پخش می‌شود.

 

برخی از مزایای سامانه پیامک صوتی

 - جایگزین نیروی انسانی در اطلاع رسانی به ارباب رجوع

 - دریافت گزارش های تخصصی و درک رضایت مخاطب

 - صرفه جویی در هزینه نیرو

ارسال-پیام-صوتی-sms-voice

 


 

با گویش و لهجه خود تبلیغات کنید

  •   -  سامانه پیامک صوتی این امکان را به شما میدهد که صدای خود را با گویش و لهجه دلخواه، به گوش مخاطبان خود برسانید.
  •  

با صدای خودتان پیام تبریک ارسال کنید

  •   -  اگر آنقدر زمان ندارید که با تماس تلفنی همه دوستان و آشنایان خود را دعوت کرده و یا به آنها تبریک بگویید میتوانید با استفاده از سامانه پیامک صوتی، صدای خود را ضبط کرده و در آن واحد برای همه پیام را ارسال کرده و یا اینکه زمان دلخواه خود را برای ارسال تنظیم نمایید.
  •  

با احساس تبلیغات کنید

  •   -  یکی دیگر از مزیت های پیامک صوتی نسبت به متنی این است که شما میتوانید همراه پیام، احساس را هم به مخاطب خود انتقال دهید! یک موزیک شاد و لذت بخش همراه پیام سبب جذب بهتر پیام در ذهن مخاطب شما میشود.
  •  

با هزینه پایین و بازخورد بالا تبلیغات کنید

  •   -  پیامک صوتی در مقایسه با سایر روش های تبلیغاتی صوتی، مانند تیزرهای تبلیغاتی تلویزیونی و رادیویی، روشی بسیار مقرون به صرفه و درعین حال با بازخورد فوق العاده ست.
ارسال-پیامک-صوتی

 


 

مراحل و نحوه فعال سازی سامانه پیامک صوتی پارس گرین

ثبت-نام-پنل-پیامک-صوتی

 

 

لطفا برای بهرهمندی از امکانات سامانه پیامک صوتی و دریافت راهنمایی های بیشتر به وسیله لینک زیر یا ارسال عدد 2000 به 10001391 در سامانه شرکت پارس گرین ثبت نام نمایید.

 

ثبت-نام-پنل-پیامکی

کد BSC : -709516076020520231329350597-17300;