ضبط و آپلود صدا برای ارسال پیام صوتی

4.4 از 5 (5 نظر)

ضبط و اپلود فایل صوتی در پنل پیامک صوتی

ارسال پیام صوتی یکی از قابلیت‌های سامانه پیامکی پارس گرین می باشد، شما با استفاده از قابلیت ارسال پیام صوتی انبوه می توانید صدای خود را ضبط نموده سپس اقدام به اپلود آن در سامانه پیام صوتی کنید تا در ارسال های بعدی نیاز به اضافه کردن دوباره آن نباشد پس از آپلود می توانید ویس مربوطه را برای شماره مورد نظر ارسال نمایید. ما در این مقاله قصد داریم نحوه ایجاد و آپلود فایل صوتی را بیان کنیم.

ازمنوی فایل های صوتی سپس گزینه "آپلود فایل صوتی" انتخاب نمایید در این قسمت میتوانید فایل های صوتی خود را آپلود کرده و در سامانه ثبت کنید تا در صورت نیاز به آنها بتوانید به راحتی و با فرمت مورد نظر پیام صوتی خود را در اختیار داشته باشید که حداکثر حجم فایل باید 5 مگابایت باشد.

اپلود-فایل-صوتی

  شما کاربران عزیز می توانید با هر نرم افزاری که مناسب می دانید اقدام به ضبط صدای خود نمایید و حتی در سامانه پیام صوتی پارس گرین نرم افزاری جهت دانلود وجود دارد تا با آن نرم افزار پیام خود را ذخیره کنید.

  پس از ضبط صدا با گزینه ثبت فایل صوتی اقدام به انتخاب و ارسال آن به پنل صوتی خود نمایید و در ارسال های خود (ارسال تکی ، گروهی ، زماندار و ...) از آن بهره مند شوید.

 


 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

 

جهت استفاده از پنل صوتی کافیست عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید و یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام-پنل-پیامکی

کد BSC : -709516076132420242065836286-17356;