فروش پنل صوتی

4.25 از 5 (4 نظر)

فروش پنل پیام صوتی

پنل ارسال پیام صوتی یا پنل تماس صوتی ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که صدای خود را ضبط نمایید و به شماره های دلخواه ارسال کنید.

یکی از ارزانترین، سریعترین و موثرترین روش جهت تبلیغات، ارسال پیام صوتی انبوه می باشد با استفاده از امکانات قدرتمندی که سامانه پیام صوتی در اختیار شما قرار میدهد میتوانید متن تاثیر گذار خود را در کمترین زمان ممکن به مخاطبان خود برسانید و با استفاده از امکانات سامانه ، محصول و کار خود را تبلیغ نمایید و از این طریق مشتریان خود را افزایش دهید و در حفظ مشتریان قبلی اقدام نمایید.

پیام صوتی، پیش رفت در تجارت را به ارمغان می آورد و از این رو این روزها به عنوان ابزاری موثر در بازاریابی مورد استفاده قرار می گیرد. اگر پیام به زبان محلی منتقل شود، بازدید کننده را بیشتری به خود جلب می کند. بنابراین ، تماس صوتی انتخاب مناسب برای همه نیازهای شما خواهد بود.

ارائه قیمت گذاری شفاف ، ارائه وب سرویس صوتی ، عملیات بدون دردسر ، برقراری ارتباط مستقیم ، امکان ضبط پیام صوتی ، ارسال پیام به تمامی شماره ها حتی بلک لیست ، پیام کوتاه صوتی را به بهترین ارائه دهنده خدمات برای سازمان شما تبدیل می کند.

 

سرویس-ارسال-پیام-صوتی

جهت فروش پنل پیام صوتی و کسب سود می توانید از سامانه نمایندگی پنل صوتی استفاده نمایید توضیح کامل تر در مقاله : اخذ نمایندگی سامانه صوتی

 


 

مطالب مرتبط:

- ارسال پیام صوتی گروهی

- وب سرویس پیام صوتی

 - ضبط و آپلود پیام صوتی

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

جهت ثبت نام سامانه پیام صوتی عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام-پنل-پیامکی

کد BSC : -70951607615502024-341542647-17884;