نرم افزار ضبط صدا Sound Forge Pro 12

4.25 از 5 (4 نظر)

نرم افزار  Sound Forge Pro 12

 

در صورت نیاز به نرم افزار ضبط صدا ، Sound Forge Pro 12 احتمالا همان چیزی است که شما نیاز دارید. این برنامه از ضبط چند کاناله، ویرایشگر قدرتمند و مجموعه ای از پلاگین ها پشتیبانی می کند.

Sound Forge Pro 12  دارای رابط کاربر حرفه ای است و به لطف پشتیبانی 64 بیتی، شما می توانید حداکثر عملکرد را در پردازش صوتی به دست آورید. پشتیبانی از افکت های VST3 نیز به شما این امکان را می دهد که از انواع افزونه ها برای تولیدات صوتی استفاده کنید.

البته که این برنامه با سه افکت کاهش نویز همراه است که شما را قادر به ضبط صدای صاف و با کیفیت تر می کند. این برنامه می تواند با 32 کانال صوتی کار کند و همچنین به شما این امکان را می دهد که صدای خود را در محیط چند کاناله ویرایش و تبدیل کنید.

به منظور ساده سازی فرآیند ضبط، برنامه از ویژگی one-touch recording  پشتیبانی می کند. ویژگی Threshold recording که در این برنامه وجود دارد می تواند در زمانی که صدای ورودی بیش از یک حد مشخص باشد، شروع به ضبط خودکار کند.

همانطور که برای ویرایش صوتی، تمام ویژگی های استاندارد در دسترس هستند، و شما می توانید از ابزار رویداد برای ویرایش چند رویداد صوتی در یک پنجره استفاده کنید. شما همچنین می توانید شکل موج را به سادگی با ابزار Pencil ویرایش کنید.

لازم به ذکر است که این نرم افزار رندر پس زمینه را پشتیبانی می کند که به شما اجازه می دهد یک فایل جدید را ویرایش کنید در حالی که دیگری در پس زمینه در حال رندر شدن است. این برنامه همچنین قدرت تشخیص صدا در یک موزیک را به شما ارائه می دهد.

Sound Forge Pro 12 یکی از بهترین نرم افزار های ضبط صدا برای کامپیوتر می باشد

sound-forge-pro-12_نرم-افزار-ضبط-صدا

 


 

مطالب مربط:

- ویژگی های صدا

 - ارسال پیامک صوتی

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -70951607623112024562402790-17956;