پیامک تبلیغاتی صوتی

4.5 از 5 (6 نظر)

ارسال پیامک تبلیغاتی صوتی

اهمیت تبلیغات برهیچکس پوشیده نیست .در مباحث تبلیغات نوین ، اصل و بنیان هر فعالیت و برنامه ریزی تبلیغاتی بر پایه صداقت و اعتماد سازی میباشد و یک طراح تبلیغات همواره باید به قوانین بنیادی آن در برنامه ریزی و تمامی حوزه های مربوطه و تولید محتوا توجه داشته باشد. یکی دیگر از اصول تبلیغات تخصصی در جامعه این است که همواره تغییر نگرش در مخاطب بسیار مشکلتر از ایجاد نگرش است. موضوعی که قطعا اگر همچون سایر اصول مورد توجه طراحان و مجریان تبلیغات قرار نگیرد ، علیرغم صرف هزینه های هنگفت، بدلیل عدم آشنایی با قواعد و اصول علمی آن، نتایج مثبت حاصل نمیشود .

با توجه به تبلیغات بی رویه و خسته شدن عموم از پیام کوتاه و اکثرا محدود کردن و یا حذف بدون توجه پیامکها از سوی کاربران، برآن شدیم تا روشی جدید و نو در عرصه تبلیغات را ایجاد کنیم تا تبلیغات با بهترین کیفیت وکمترین هزینه وبیشترین بهره وری انجام شود.نرم افزارتبلیغات تلفنی را برنامه نویسی کردیم تا تبلیغات خود را بصورت صوتی ضبط کرده و به برنامه بدهید تا با شماره های موردنظربصورت زنجیره ای تماس گرفته وتبلیغات شما را پخش کند.

بازاریابی تلفنی یکی از کانال های بازاریابی مستقیم است که در صورت کسب مهارتهای لازم جهت استفاده صحیح از تلفن میزان توفیق فروشندگان در نیل به اهداف فروش بازاریابی را افزایش می دهد. البته هر یک از روش های تبلیغاتی تنها در زمانی شما را به آرمان هایتان نزدیک می سازد که از طریق تخصصی آن اقدام نمایید که با کمترین هزینه ممکن به بالاترین سطح برسید. با صرفه جویی در وقت و نیروی انسانی و کاهش خطا در مقایسه با روش های انسانی بهترین تبلیغات را به صورت حرفه ای بدون نیاز به بروشور – تراکت – بلیت – آگهی روزنامه میتوانید محصولات و خدمات خود را معرفی و به فروش برسانید.

 

پیام-صوتی-انبوه-bulk-audio-SMS

مزایا پیامک صوتی نسبت به پیامک متنی

  • - تاثیر گذاری مضاعف صوت نسبت به متن
  • - ارزانتر از پیامک
  • - درصد پاسخگویی به تماس بیشتر از مطالعه پیامک هست
  • - امکان ضمیمه موسیقی متن
  • - کاسته نشدن شارژ در صورت عدم پاسخ
  • - طول پیام شاید چندها برابر پیامک باشد ولی هزینه برابر یک پیام میباشد
  • - ارسال پیام به مشترکین تلفن ثابت علاوه بر موبایل
  • - امکان تماس بازخورد از سوی گیرنده

 

موارد استفاده تبلیغات صوتی :

تبلیغات (کارخانجات و آموزشگاهها و...) – بازاریابی - اطلاع رسانی ها (دانشگاهها ومدارس و...) -فروشگاهها (محصولات جدید وتخفیفها و...) - دفاتر هواپیمایی - ارسال تبریک و... - بانک ها ( وام و چک وتراکنشها و...) موسسات مالی و اعتباری – شرکتهای خصوصی – دفاتر وکلا – فروشگاه های بزرگ – دندانپزشکان – سینماها – سالن های تئاتر – مجموعه های ورزشی و تفریحی – سالن های زیبایی ( مردانه و زنانه ) – پخش کتاب ها و نشریات – بیمه ها – مدارس غیر انتفاعی – آشپزخانه ها – پوشاک فروشی ها – رستوران ها و ... مدارس غیر انتفاعی جهت هوشمند سازی

 


 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

 

جهت استفاده از سامانه جامع پارس گرین عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام-پنل-پیامکی

کد BSC : -709516076242520241881504123-17340;