ارسال پیامک صوتی - پیام صوتی چیست؟

3.99 از 5 (46 نظر)

تعریف پیامک صوتی

احتمالا تا به حال برای شما هم پیش آمده که تلفن همراهتان زنگ بخورد و یک پیامک صوتی برایتان پخش شود و تحت تاثیر صدای دلنشین آن قرار بگیرید . شما هم میتوانید از جمله افرادی باشید که صاحب سامانه پیامک صوتی هستند و در طول روز برای تبلیغات و یا اطلاع رسانی کار خود از پیامک صوتی استفاده می کنند.

اصطلاح پیامک صوتی برای خیلی از افراد کلمه ای آشنا و برای خیلی های دیگر کلمه غریب و نا آشنایی است ، بخاطر همین پارس گرین تصمیم به تشریح این کلمه یعنی ( پیامک صوتی چیست ؟) گرفته است تا شما با این سرویس جدید آشنا شوید .

قبل از شروع و توضیحات تخصصی بهتر است کمی بیشتر با سابقه این سرویس آشنا شویم :

در گذشته از نوع قدیمی پنل پیامک صوتی که با استفاده از خط تلفن ثابت و درگیر نمودن یک مودم و خط تلفن و کامپیوتر استفاده میشد ولی اخیرا نوع مدرن تر آن ( یعنی ارسال پیامک صوتی تحت وب ) در کشور عزیز ما ایران برای هموطنان خوبمان فراهم شده است و در حال حاضر با پیش شماره 051 و 021 قابل استفاده میباشد ، که مشتاقان به تبلیغات و ایده های نو میتوانند با دریافت پنل های کاربری و یا نمایندگی پیامک صوتی اقدام به تبلیغات صنعت و یا شغل خود کنند .

با وجود اینکه مدت کمی از عمر پیامک صوتی میگذرد ( البته در زمان نگارش این مقاله ) اما توانسته اعتماد خیل عظیمی از افرادی که از سرویس پیام کوتاه استفاده میکنند را جلب کند .

پیامک-صوتی-پنل-ارسال-پیام-صوتی-پارس-گرین

چون  :

  • شما میتوانید در پیامک صوتی ، احساس خود را بگنجانید .
  • دارای تعرفه ای مقرون به صرفه و بسیار مناسب نسبت به سایر روش های تبلیغاتی است .
  • صدای شما توسط مخاطب نهایی و هدف شما شنیده میشود .
  • تبلیغات صوتی ده ها مزایای قابل توجه دیگر برای شما به ارمغان می آورد .

سایت parsgreen.com از معدود شرکت های پیامک صوتی می باشد که بیش از 6 سال در زمینه پیام کوتاه و پیامک صوتی  با نام تجاری پارس گرین به هم میهنان عزیزمان خدمت رسانی می کند .

ما در روش ارسال پیامک صوتی ، چیزی به عنوان ” بلک لیست مخابراتی ” نداریم . یعنی صد در صد پیام های صوتی شما برای او پخش خواهد شد . حتی اگر سیم کارت او در سیستم مخابراتی به عنوان بلک لیست مخابراتی پیام کوتاه ثبت شده باشد .
از دیگر مزیت های تبلیغات صوتی و پیامک صوتی این است که شما حتی می توانید به تلفن های ثابت هم پیامک صوتی ارسال کنید .
علاوه بر این می توانید از سیستم نطرسنجی پیام صوتی استفاده کنید ، به این صورت که در پیامک صوتی خود از مخاطب بخواهید که یکی از اعداد 0 تا 9 را شماره گیری کند تا در قسمت نظر سنجی شما اعداد شماره گیری شما ثبت شود .
ارسال پیام صوتی شما به صورت دلیوربیس انجام خواهد شد ، به این صورت که هزینه تمامی پیامک صوتی های ارسال شده که مخاطب نهایی شما به هردلیلی گوشی او خاموش باشد یا در دسترس نباشد و یا جواب ندهد هزینه ای از شما کسر نخواهد شد !!!
فایل صوتی می بایست با فرمت wav تولید شود نرم افزار تولید، ویرایش و میکس فایل صوتی را از لینک زیر دانلود کرده و استفاده کنید.

NCH-نرم-افزار-تولید-فایل-صوتی

کد BSC : -70951607605252020-874267275-10256;