پیام‌ گیر صوتی همراه اول

3.85 از 5 (33 نظر)

پست صوتی همراه اول

مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول از این پس می توانید سرویس پیامگیر صوتی خود را از طریق سامانه جامع خدمات همراه اول با استفاده از روش های زیر به صورت رایگان فعال نمایید:

  • شماره گیری *۱۰*۲۴۱#
  • ارسال ۲۴۱ به سرشماره ۱۰
  • سامانه همراه من (my.mci.ir)
  •  

به این ترتیب تماس های بدون پاسختان به شماره ۰۹۹۱۰۰۰۹۹۱۲ انتقال یافته و همراه اول با ارسال پیامک از سرشماره ۰۹۹۱۰۰۰۹۹۱۲ شما را از وجود پیام صوتی جدید آگاه می کند. شما می‏توانید با شماره ۰۹۹۱۰۰۰۹۹۱۲ تماس گرفته و پیام های صوتی خود را بشنوید.

voice-call-service-voice-sms-پیامک-صوتی

 


 

ویژگیهای پیامگیر صوتی همراه اول

شما می توانید با استفاده از روش های فوق، پیامگیر صوتی خود را در حالت عدم پاسخگویی به تماس (No-answer) فعال نمایید.به این ترتیب درصورت عدم پاسخگویی، تماس های دریافتی شما به شماره ۰۹۹۱۰۰۰۹۹۱۲ انتقال می یابند.

درصورتیکه فرد تماس گیرنده پس از اتصال به پیامگیر صوتی، برایتان پیام گذاشت. پیامکی از سرشماره ۰۹۹۱۰۰۰۹۹۱۲ ارسال شده و وجود پیام صوتی جدید را به شما اطلاع می دهد.

درصورتیکه فرد تماس گیرنده پس از اتصال به پیامگیر صوتی پیامی نگذارد. پیامکی از سرشماره ۱۰۰۸۲ برایتان ارسال شده و وجود یک تماس بی پاسخ را به شما اطلاع می دهد.

شما می توانید از خط خود با شماره ۰۹۹۱۰۰۰۹۹۱۲ تماس گرفته و پیام های جدید خود را شنیده و یا پیام های خود را مدیریت نمایید.

درصورتیکه به سیم کارت خود دسترسی نداشته باشید، می توانید با استفاده از سایر خطوط همراه اول با شماره ۹۹۱۰۰۰۹۹۱۳ تماس گرفته و پس از وارد نمودن کلمه عبور، پیام های صوتی خود را دریافت کنید.

توجه: شما می توانید با شماره ۰۹۹۱۰۰۰۹۹۱۲ تماس گرفته و برای پیامگیر صوتی خود، کلمه عبور تعیین نمایید.

voice-sms-پیامک-صوتی-انبوه

 


 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

جهت استفاده از سامانه پیام صوتی عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام-پنل-پیامکی

کد BSC : -70951607618102024-1635450551-17752;