نحوه ارسال کد otp به شماره های بلک لیست

4.4 از 5 (5 نظر)

روش ارسال کد پیامکی از طریق پیامک سفید

در مقاله های قبلی در مورد اهمیت استفاده از وب سرویس ارسال کد پیامکی یا همان وب سرویس احراز هویت پیامکی صحبت کردیم اما مشکلی که اخیرا کاربران  و برنامه نویسان با این وب سرویس رو به رو هستند عدم ارسال پیامک احراز هویت به بعضی شماره ها هستند که پورت تبلیغاتی آن ها به در خواست خودشان یا از طریق اپراتور به صورت پیش فرض بسته شده است که اصطلاحا به آنها شماره های بلک لیست میگویند که این امر در کسب کارهایی که فروش محصول را انجام میدهند به منزله این است که صاحب این کسب و کار عملا یک مشتری خود را به دلیل عدم ارسال پیامک احراز هویت از دست داده است که باعث ضرر مالی به صاحب کسب و کار میشود.

 

خب راه کار چیست؟ ابزاری در پنل پیامکی شرکت پارس گرین به نام پیامک سفید وجود دارد که این مشکل را برطرف میکند روش کار به این صورت است که قالب های پیامک احراز هویت خود را که قصد ارسال آن را داریم در این قسمت تعریف کرده و بعد از تایید شدن متن پیامک احراز هویتتان میتوانید اقدام به ارسال به تمامی شماره ها کنید.
به عنوان مثال اگر متن پیامک احراز هویت شما  " آقای علی محمدی کد فعال سازی شما: 123456 میباشد " باشد کافیست به جای جاهایی از متن که کلمات متغیر دارد دو علامت درصد (%%) گذاشته و جاهای ثابت را بدون تغییر تایپ نمایید که با این روش متن بالا به این صورت خواهد شد " %% کد فعال سازی شما: %% میباشد " 
امیدوارم از این مقاله لذت برده باشید و مورد استفاده قرار بگیرد.
 
otp_white-sms

 


با استفاده از پنل sms می توانید به شماره های کاربرانی که در بلک لیست هستند نیز به راحتی ارسال انجام دهید. ارسال هایی از جمله کد فعال سازی و یا رمز یکبار مصرف برای اپلیکیشن و سایت، اطلاع پرداخت و خرید موفقیت آمیز و در کنار آن تشکر از خرید یا ثبت نام و ... .

 جهت ثبت نام و استفاده از سامانه پیامکی می توانید عدد 2000 را به سامانه10001391 ارسال کنید.

ثبت-نام-پنل-اس-ام-اس

کد BSC : -70951607602052023315751338-16804;