ماژول پیامک WooCommerce

3.25 از 5 (4 نظر)

افزونه پیامک WooCommerce

ووکامرس ( WooCommerce ) یک افزونه رایگان و کاربردی وردپرس است. افزونه ووکامرس بیش از ۱۳ میلیون بار دانلود داشته است و بیش از ۳۷ درصد از تمام فروشگاه های آنلاین را مدیریت می کند. هنگامی که در یک وب سایت، وردپرس به عنوان سیستم مدیریت محتوای سایت نصب شد، ووکامرس ( WooCommerce ) مدیریت محصولات اولیه، پردازش سفارش و قابلیت های سبد خرید را به سایت و مدیریت آن اضافه می کند.
ووکامرس می تواند یک فروشگاه آنلاین اساسی ایجاد و انواع محصولات و خدماتی را که شامل کالاهای فیزیکی، کالاهای دیجیتال و… است را به فروش برساند. همچنین نرم افزار اصلی می تواند ویژگی های تجارت الکترونیک ضروری مانند مشتریان بین المللی، مدیریت موجودی، مدیریت مالیات فروش، محاسبات هزینه حمل و نقل را مدیریت کند.

 

افزونه های ووکامرس
صدها نوع از  افزونه‌ های ووکامرس در دسترس هستند و می ‌توانند کمک کنند تا ووکامرس را به‌ طور کامل سفارشی کنید و عملکرد آن را برای تأمین نیازهای خاص یک فروشگاه افزایش دهید. برای دریافت افزونه‌ های ووکامرس می ‌توانید در دایرکتوری ووکامرس، برای اکستنشن‌های رایگان جستجو کنید یا اکستنشن‌های طراحی ‌شده توسط توسعه‌ دهندگان مستقل را از سراسر دنیا تهیه و نصب کنید. یکی از این افزون ها که کاربرد بسیار زادی دارد افزونه ارسال پیامک است که از طریق شرکت پارس گرین به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار داده است
WooCommerce_Logo

 


 

جهت ثبت نام و استفاده از سامانه پیامکی می توانید عدد 2000 را به سامانه10001391 ارسال کنید.

ثبت-نام-پنل-اس-ام-اس

کد BSC : -70951607603362023-1867069719-16848;