ارسال پیامک به بلک لیست - لیست سیاه مخابرات

3.97 از 5 (35 نظر)

آیا ارسال پیامک به شماره هایی که پیامک تبلیغاتی را مسدود، امکان پذیر می باشد!!!!

اخیرا افرادی که مایل به دریافت پیامک های تبلیغاتی نیستند ، با ارسال پیامک به اپراتور همراه اول ، ایرانسل و رایتل ، امکان دریافت پیامک تبلیغاتی خود را می بندند.

block-sms-blacklist-ارسال-پیامک-به-شماره-بلک-لیست

این شماره ها هیچ گونه پیامکی از سامانه های ارسال پیامک اینترنتی دریافت نمی کنند.

این موضوع باعث شده که پیام های مهمی همچون سررسید چک ها ، اقساط ، رمز های دو مرحله ای ، تایید موبایل فردا پس از ثبت نام در سایت ها و... حتی پیام های بسیار مهم شرکت در جلسات سازمانی و غیره ارسال نشود.

این امر یکی از دغدغه های مهم بسیاری از کاربران و مدیران مجموعه های بزرگ و کوچک شده است.

شرکت پارس گرین از ابتدای آغاز این طرح توسط اپراتور همراه اول و ایرانسل یعنی سال 1393 ، این امکان را فراهم آورد تا پیام های بسیار مهم به همه افراد ارسال شوند و حتی آنهایی که پورت تبلیغاتی خود را بسته بودند.

لذا اگر از مشترکین شرکت پارس گرین هستند ، هیچ نگرانی نخواهید داشت و همواره پیامک های شما ارسال خواهد شد و سامانه ارسال پیامک شما تمام خودکار کار را انجام می دهد.

این قابلیت بر روی وب سرویس نیز فعال می باشد و فرقی نمی کند که شما از پنل اینترنتی یا نرم افزار اندرویدی یا وب سرویس استفاده می کنید.

 

اگر هنوز به جمع کاربران پارس گرین ملحق نشده اید و اگر میخواهید بدون دردسر پیامک ارسال کنید ثبت نام کنید و یا عدد 2000 را به 10001391 ارسال فرمایید.

ثبت نام وایجاد حساب کاربری

کد BSC : -709516076262520191410281643-10112;