آیا بازاریابی پیامکی برای کسب و کار من مناسب است؟

4 از 5 (45 نظر)

کسب و کار مناسب با بازاریابی پیام کوتاه

تنها چیزی که همۀ ما بر آن توافق داریم چیست ؟ فضای حاکم بر بازاریابی دیجیتال هزاران راهکار برای رسیدن به موفقیت را برای ما فراهم می کند . مثلا بازاریابی شبکه های اجتماعی ، بازاریابی پیامکی و بازاریابی ایمیل تنها نمونه هایی از این راهکارها هستند . مثال های گفته شده در بالا ، با توجه به نوع مخاطبان و مشتریان ، می توانند بسیار تاثیر گذار باشند .

کسب و کار مناسب با بازاریابی پیام کوتاه

پیش از آنکه روش تبلیغاتی خود را تعیین کنید ، مطمئن شوید که مشتریان خود را می شناسید و نسبت به سلیقه آنها آگاه هستید . برای مثال ، اگر مشتریان شما در شبکه های اجتماعی فعال نیستند آنها را مجبور به استفاده از این نوع ابزار تبلیغاتی نکنید . برخی از فروشگاه های قدیمی همچنان از طریق تبلیغات رو در رو با مشتریان تجارت خود را انجام می دهند و این امر برای آنها نکتۀ منفی به حساب نمی آید .

حال به خاطر بسپارید ، همیشه باید روش تبلیغاتی را انتخاب کنید که برای مشتریانتان مناسب باشد . علاوه بر این ، شما باید همیشه محتوای با ارزشی را برای مشتریان خود ارسال نمایید . به مشتریان خود و وقتشان احترام بگذارید . هیچ وقت به حریم خصوصی آنها تهاجم نبرید . انجام این کار از ارزش کمپین تبلیغاتی شما کم خواهد کرد .

پیش از آنکه از مشتریانتان بخواهید که به عضویت خبرنامۀ پیامکی شما در بیایند از خود این دو سوال را بپرسید :

آیا اکثر مشتریان من دارای تلفن همراه هستند ؟

مطمئنا ، پاسخ این سوال برای رسیدن به موفقیت در بازاریابی پیامکی بسیار حیاتی است . اگر بیشتر مشتریان شما از تلفن همراه استفاده نمی کنند ، پس بهتر است برای راه اندازی سامانه پیامک تبلیغاتی زحمت نکشید .

آیا می توانم برای مدت طولانی به مشتریان خود پیشنهادهای ارزشمند بدهم ؟

اگر مشتریانتان برای دریافت تخفیف ها و پیشنهاد های اختصاصی ، شماره تلفن شخصی خود را در اختیار شما قرار می دهند ؛ مطمئنا از شما انتظار دارند که به خاطر انجام این کار جایزه ای از شما دریافت کنند . آیا می توانید پیشنهادهای ارزشمندی به آنها بدهید که این اقدام آنها را جبران کند ؟ سعی نکنید پیامکی حاوی ۱۰% تخفیف برای آنها ارسال کنید که این کار هیچ تاثیری بر روی کسب و کار شما نخواهد داشت .

اگر علاقه دارید که از سامانه پارس گرین نمایندگی کسب کنید ، با ما تماس بگیرید . کارشناسان فنی پارس گرین می توانند شما را بابت دریافت پنل نمایندگی راهنمایی کنند .
در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

جهت استفاده از سامانه جامع مدیریت هوشمند پیامک عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام فرمایید.

ثبت-نام-سامانه-پیامکی

کد BSC : -70951607618222020-126414974-10524;