ارسال پیامک از روی نقشه

4 از 5 (9 نظر)

ارسال پیامک انبوه از روی نقشه

در ارسال پیامک از روی نقشه می توانید ارسال پیامک خود را به صورت انبوه در منطقه یا محدوده ای خاص انجام دهید .

سامانه های پیام کوتاه از بانک شماره های مختلفی مانند ارسال استانی و شهری ، ارسال بر اساس پیش شماره ، ارسال مشاغل، ارسال به دکل های BTS ایرانسل , ارسال منطقه ای و ارسال کدپستی جهت ارسال تبلیغات استفاده میکنند که ارسال کدپستی در ارسال های منطقه ای نسبتا هدفمندتر به نظر میرسد. اما ارسال اس ام اس از روی نقشه امکان جدیدی است که از روی دیتا بیس کد پستی بناگذاری شده است. در واقع شماره های مناطق پستی را در نقشه دیجیتالی پیدا میکنید. شما در محیط سامانه پیامکی از قسمت ارسال پیامک انبوه ارسال از گزینه پیشرفته پستی را انتخاب و بعد نقشه شهر مورد نظر برایتان نشان داده می شود. مناطق مختلف روی نقشه به بلوکهای کوچک قابل انتخاب تقسیم شده اند که شما میتوانید از روی نقشه منطقه مورد نظر رو انتخاب کنید و به اون مناطق متن تبلیغاتی خودتون رو در قالب پیامک ارسال کنید.

شاید به این مورد فکر کرده باشید که ارسال از روی نقشه برای ایرانسل یا همراه اول ممکن میباشد؟ در این نوع ارسال به هر دو اپراتور همراه اول و ایرانسل میتوانید ارسال های خود را انجام دهید و میتوانید انتخاب کنید که به شماره های موجود از هر اپراتور به چه تعداد ارسال شود.

ارسال-پیامک-از-روی-نقشه

 


 

جهت ثبت نام و استفاده از سامانه پیامک می توانید عدد 2000 را به سامانه 10001391 ارسال کنید و یا از لینک زیر اقدام فرمایید.

ثبت-نام-پنل-اس-ام-اس

کد BSC : -70951607618042020-239516383-10632;