ارسال پیامک انبوه به اصناف

3.41 از 5 (17 نظر)

ارسال پیامک انبوه به مشاغل و اصناف مختلف با تفکیک استان و شهر

پارس گرین طی تجربیات چندین ساله ی خود و بهره گیری از اتاق فکر مجرب جهت یافتن برترین روش تبلیغاتی روشی نوین را برای تبلیغ شما مهیا کرده است با این روش پیامک های تبلیغاتی شما تنها به گروه هدف ارسال شده و نیازی به پرداخت هزینه اضافی بابت گیرنده ها غیر مرتبط با شغل شما نیست و پیامک های شما دقیقا به شغل و شهر مورد نظر می رسد  لازم به ذکر است مجموعه مشاغل ارائه شده در پارس گرین با بیش از 900 هزار شماره به تفکیک شغلی و شهری کامل ترین مجموعه مشاغل در کشور می باشد علاوه بر این مجموعه ما برای اولین بار در کشور ، علاوه بر تفکیک شغل به شما امکان تفکیک شهر را نیز می دهد .

 

از طریق گزینه انبوه صنفی می توانید به اصناف موجود در بانک اطلاعاتی در کل کشور با تفکیک نام هر شهر پیامک ارسال نمایید.

 

ارسال-پیامک-انبوه-صنفی

با استفاده از گزینه ارسال انبوه جدید می توانید با انتخاب شهر وسپس مشخص نمودن صنف مورد نظر اقدام به ارسال پیامک به تعداد دل خواه نمایید.

 

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

 

 

اگر هنوز عضو خانواده بزرگ پارس گرین نشده اید با تکمیل یک دقیقه ای این فرم می توانید همین حالا از لینک زیر اقدام کنید این نوع ارسال هیچ هزینه اضافی در بر ندارد و تعرفه پیامک آن براساس تعرفه پیامک خریداری شده محاسبه می شود

 

ثبت-نام

کد BSC : -70951607613382024880723695-11116;