ارسال پیامک به بلک لیست

3.5 از 5 (39 رای)

ارسال اس ام اس به شماره های بلک لیست مخابرات :
با توجه به حجم عظیم و غیر هدفمند تبلیغات پیامکی ، خیلی از افراد دریافت پیام های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند تا پیام های تبلیغاتی را دریافت نکنند ولی ممکن است تعدادی از این افراد جز مشتریان شما و خواهان دریافت پیامک از شما باشند ولی به دلیل اینکه شماره آنها جز بلک لیست مخابرات میباشد پیامک شما به دست آنها نمیرسد .

برای ارسال به شماره های بلک لیست 2 راه حل وجود دارد :
1-    خدماتی کردن خط اختصاصی :
یکی از راه های ارسال به شماره های بلاک شده ، " خدماتی کردن خط اختصاصی " میباشد . خدماتی کردن خطوط شرایط خاص خود را دارد و اولین و مهمترین شرط آن حقوقی بودن شما میباشد در واقع در صورت داشتن شرکت و شماره ثبت و شناسه ملی و کد اقتصادی و ... امکان خدماتی کردن خط وجود دارد در واقع شما با ارائه مدارک ، خط اختصاصی روی پنل خود را خدماتی کرده و بعداز آن میتوانید به مخاطبان خود پیامک ارسال نمایید حتی اگر شماره انها جز بلک لیست باشد .
پروسه خدماتی کردن خط حد اقل 30 روز زمان میبرد .
2-    استفاده از باشگاه مشتریان :
با توجه به اینکه تعداد زیادی از افراد شرایط خدماتی کردن خطوط را ندارد و این پروسه بسیار زمانبر میباشد امکان جدیدی به اسم " باشگاه مشتریان " در پنل ارسال اس ام اس پارس گرین اضافه شده است  .

در باشگاه مشتریان میتوانید بدون ارسال مدارک وبدون صرف وقت یک خط خدماتی را فعال نمایید.
سپس لیست مخاطبین خود را داخل باشگاه مشتریان اضافه مینمایید.
برای این مخاطبین ، پیامکی ارسال می شود که در صورتی که رضایت ندارند در باشگاه شما عضو شوند ، می توانند با ارسال کد عدم عضویت از لیست باشگاه شما خارج شوند .
سپس میتوانید به لیست مخاطبین خود متن مورد نظر خود را ارسال نمایید حتی اگر دریافت پیام های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشند .
با توجه به شرایط سخت خدماتی کردن خطوط و عدم توانایی مشتریان برای ارائه مدرک ، استفاده از باشگاه مشتریان راه حلی ساده ، سریع و کار آمد می باشد .

کد BSC : -30655393516172018-1523589158-10264;