ارسال پیامک به بلک لیست

3.76 از 5 (41 نظر)

ارسال اس ام اس به شماره های بلک لیست مخابرات :

با توجه به حجم عظیم و غیر هدفمند تبلیغات پیامکی ، خیلی از افراد دریافت پیام های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند تا پیام های تبلیغاتی را دریافت نکنند ولی ممکن است تعدادی از این افراد جزء مشتریان شما و خواهان دریافت پیامک از شما باشند ولی به دلیل اینکه شماره آنها جز بلک لیست مخابرات میباشد پیامک شما به دست آنها نمیرسد .

blacklist-whitelist

برای ارسال به شماره های بلک لیست 2 راه حل وجود دارد :

 - خدماتی کردن خط اختصاصی :

یکی از راه های ارسال به شماره های بلاک شده ، " خدماتی کردن خط اختصاصی " میباشد . خدماتی کردن خطوط شرایط خاص خود را دارد و اولین و مهمترین شرط آن حقوقی بودن شما میباشد در واقع در صورت داشتن شرکت و شماره ثبت و شناسه ملی و کد اقتصادی و ... امکان خدماتی کردن خط وجود دارد وشما با ارائه مدارک ، خط اختصاصی روی پنل خود را خدماتی کرده و بعداز آن میتوانید به مخاطبان خود پیامک ارسال نمایید حتی اگر شماره آنها جز بلک لیست باشد .
پروسه خدماتی کردن خط حد اقل 30 روز زمان میبرد .

 - استفاده از باشگاه مشتریان :

با توجه به اینکه تعداد زیادی از افراد شرایط خدماتی کردن خطوط را ندارند و این پروسه بسیار زمانبر میباشد امکان جدیدی به اسم " باشگاه مشتریان " در پنل ارسال اس ام اس پارس گرین اضافه شده است  .

باشگاه-مشتریان-پارس-گرین-ارسال-پیامک-به-شماره-های-بلک-لیست-مخابرات

در باشگاه مشتریان میتوانید با ارسال مدارک و بدون صرف وقت یک خط خدماتی را فعال نمایید.
سپس لیست مخاطبین خود را داخل باشگاه مشتریان اضافه مینمایید.
برای این مخاطبین ، پیامکی ارسال می شود که در صورتی که رضایت ندارند در باشگاه شما عضو شوند ، می توانند با ارسال کد عدم عضویت از لیست باشگاه شما خارج شوند .
سپس میتوانید به لیست مخاطبین خود متن مورد نظر خود را ارسال نمایید حتی اگر دریافت پیام های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشند .
با توجه به شرایط سخت خدماتی کردن خطوط ، استفاده از باشگاه مشتریان راه حلی ساده ، سریع و کار آمد می باشد .

برای عضویت سریع، عدد 2000 را به 10001391 ارسال کنید.

ثبت-نام

کد BSC : -709516076284320201814315995-10264;