استفاده از کلمات کلیدی در پیامک های تبلیغاتی

4 از 5 (48 نظر)

استفاده از کلمات کلیدی در تبلیغات اس ام اسی

خب ، چند وقتی است که شما با استفاده از روش ارتباطی پیامکی سود خوبی را در تجارتتان به دست آورده اید و اکنون آماده اید که کمی روش های خود را تغییر دهید و سطح تبلیغات خود را بالاتر ببرید . نگران نباشید ، راهکار پیش ماست . بهتر است فهرست خبرنامه پیامکی خود را با ایجاد چند کلمه کلیدی تقسیم بندی کنید . در زیر به چند نمونه از این تقسیم بندی ها اشاره می کنیم .

شما در چند جای مختلف فروشگاه دارید
بهتر است فرآیند عضویت در خبرنامۀ پیامکی تان را تا جایی که می توانید ساده نگه دارید . مطمئنا نمی خواهید مشتریانتان با دریافت پیامک تخفیف یک فروشگاهتان به فروشگاه دیگرتان مراجعه نمایند . برای مثال ، فرض کنید که شما صاحب دو فروشگاه لباس فروشی هستید که هر کدام ۱ ساعت با دیگری فاصله زمانی دارند . فروشگاه A لباس های خود را به صورت “ یکی بخر دوتا ببر ” به حراج گذاشته است و فروشگاه B لباس های خود را با ۲۰% تخفیف حراج کرده است . با انتخاب دو کلمۀ کلیدی شما می توانید این فروشگاه ها را از یکدیگر جدا سازید .
پایگاه مشتریان شما بسیار متنوع است
ممکن است شما تنها صاحب یک فروشگاه باشید ، اما طیف مشتریاننتان بسیار گسترده باشد . فرض کنید شما صاحب یک سالن ورزشی هستید و در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه کلاس یوگا برگزار می کنید . اما در روز های سه شنبه و ۵ شنبه کلاس بدن سازی در سال ورزشی تان برگزار می شود . به طور طبیعی این دو گروه به دریافت یک نوع پیامک علاقه ای ندارند . بهتر است برای هر کدام از گرو ها کلمه ای اختصاصی ایجاد نمایید .
شما می خواهید چندین نوع پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید
این احتمال وجود دارد برخی از اعضای خبرنامۀ پیامکی تان به دریافت اخبار و اطلاعیه های شما علاقه داشته باشند ، این در حالی است که افراد دیگر تنها به کوپن های تخفیف پیامکی علاقه دارند . با این حال ، شما می خواهید نیاز های هر دو دسته را بر طرف سازید . می توانید با ایجاد کلمات کلیدی متفاوت کمپین های تبلیغاتی تان را از یکدیگر جدا سازید . برای مثال ، اگر مشتریانتان تنها به اطلاعات و اخبار شما علاقه مندند ، از آنها بخواهید کلمه کلیدی INFO را برای شما ارسال کنند . همچنین کلمه کلیدی دیگری برای افرادی که به کوپن های تخفیف شما علاقه دارند ایجاد نمایید .

اگر علاقه دارید که از سامانه پارس گرین نمایندگی کسب کنید ، با ما تماس بگیرید . کارشناسان فنی پارس گرین می توانند شما را بابت دریافت پنل نمایندگی راهنمایی کنند .
در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

جهت استفاده از سامانه جامع مدیریت هوشمند پیامک عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام فرمایید

ثبت-نام-سامانه-پیامکی

کد BSC : -70951607606132019182890131-10488;