اضافه کردن شماره با فایل اکسل به پنل پیامکی

3.47 از 5 (15 نظر)

اضافه کردن گروهی شماره ها با فایل اکسل

 

احتمالا برای شما هم این مورد پیش آمده است که نیاز به اضافه کردن تعداد زیادی شماره از فایل اکسل ، فایل متی و یا فایل vcf گرفته شده از گوشی همراه  به پنل پیامکی را دارید بدین منظور و برای صرفه  جویی در زمان بهتر است با استفاده از گزینه import شماره تلفن مشتریان خود را گروهی وارد سامانه پیامکی کنید بدین منظور ابتدا فایل اکسل مربوط به سامانه پیامکی را دانلود نموده سپس با تکمیل کردن آن اقدام به اضافه نمودن شماره به گروه مربوطه نمایید بعد از ورود شماره های مشتریان به گروه می توانید با استفاده از ارسال پیامک گروهی اقدام به ارسال اس ام اس به این گروه ها را داشته باشید برای ایجاد گروه ها نیز از گزینه دسته بندی می تواید استفاده نمایید.

بنابراین در مواقعی که نیاز به ارسال بیش از یک بار پیامک به تعدادی زیادی از شماره ها را دارید بهترین گزینه این است که این شماره ها را در گروه های مختلف ذخیره  نمایید تا با صرف زمان بسیار کم بتوانید ارسال اس ام اس داشته باشید اما در زمانی که نیازی به ارسال پیامک به صورت تکی و یا ارسال با تعداد بسیار کم دارید می توانید از گزینه ارسال پیامک سریع بهره ببرید.

اضافه-کردن-گروهی-شماره

 

در این بخش پس از انتخاب گروه مشتریان مربوطه با لینک "دانلود فایل اکسل نمونه" و تکمیل فایل Excel دانلود شده که شامل مواردی همچون نام ، نام خانوادگی ، شماره موبایل ، نام شرکت ، تاریخ تولید ، نوع جنسیت ، کد پستی و ... که فقط شماره موبایل الزامی می باشد میتوانید مخاطبین مورد نظر را به گروه مربوطه اضافه نمایید.

 

ورود-شماره-با-فایل-اکسل

 

 

پیش نیاز همه ی امور بیان شده این می باشد که شما در لینک زیر به صورت رایگان ثبت نام نمایید تا بتوانید وارد سامانه هوشمند مدیریت پیامک پارس گرین شوید.

ثبت-نام

کد BSC : -70951607614522021-482286733-11352;