اعضای خبرنامۀ پیامکی تان چه چیزی می خواهند ؟

4 از 5 (36 نظر)

اعضای خبرنامۀ تان چه چیزی می خواهند

تحقیق و تهیه گزارش از مشتریان در بازاریابی کار چندان آسانی نیست . چگونه می توان فهمید مشتریان چه چیزی می خواهند ؟ مطمئنا با ذهن خوانی نمی توان این کار را انجام داد . اگر شما نتوانید خواسته های مشتریان خود را بشناسید ، کمپین تبلیغاتی تان با مشکل روبرو خواهد شد . سعی کنید برای شناخت علاقۀ مشتریان خود زمان بگذارید و سواالات مهمی را از خود در این زمینه بپرسید زیرا اجرای این فرآیند در طولانی مدت به نفع کسب و کار شما خواهد بود.

پیش از آنکه پیشنهادی را با پیامک به مشتریان خود ارسال کنید ، از خودتان سوالات زیر را بپرسید .

1- محبوبترین محصولات من کدامند ؟

نیازی نیست که برای جنس هایی که مدتی است در انبارتان هستند تخفیف ارائه دهید . مطمئنا دلیلی وجود دارد که این محصولات به فروش نمی رسند . کمپین های تبلیغات پیامکی شما باید محتوای ارزشمند و اختصاصی را به مشتریان ارائه کند . بهتر است فهرستی محبوبترین و پر فروش ترین محصولات خود تهیه کنید .

2- تا چه مقدار می توانم تخفیف بدهم ؟

همان قدر که الزامی نیست برای اجناس باقی مانده در انبارتان تخفیف ارائه دهید ، نیازی هم وجود ندارد برای اجناسی که سود کمی برایتان دارند تخفیف بدهید . همیشه برای اجناسی که حداقل ۸/۱ برابر به فروش می روند تخفیف بدهید . ارائه تخفیف ۲۰% در این شرایط کاملا منطقی است .

3- آیا موقعیتی وجود دارد که دو مورد ذکر شده در بالا با هم تداخل ایجاد کنند ؟

احتمالا در رستوران شما ، همبرگر ۱۰۰% گوشت محبوبترین آیتم منوی رستورانتان به حساب می آید . اما متاسفانه هزینه درست کردن این ساندویچ به گونه ای است که نمی توانید تخفیفی را برای آن ارائه دهید . حال ، دومین آیتم پر طرفدار در منوی رستوران شما “ بال کبابی ” است و شما تقریبا ۲/۲ برابر قیمت اصلی آن را به فروش می رسانید . شما برای آیتم دوم خود می توانید تخفیف خوبی ارائه دهید . این کار توجه اعضای خبرنامۀ پیامکی تان را برای مراجعه به رستورانتان جلب می کند .

سعی کنید به این سه سوال پاسخ دهید ، زیرا این کار به شما کمک می کند سلیقۀ مشتریانتان را پیدا کنید .

اگر علاقه دارید که از سامانه پارس گرین نمایندگی کسب کنید ، با ما تماس بگیرید . کارشناسان فنی پارس گرین می توانند شما را بابت دریافت پنل نمایندگی راهنمایی کنند .
در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

جهت استفاده از سامانه جامع مدیریت هوشمند پیامک عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام فرمایید

ثبت-نام-سامانه-پیامکی

کد BSC : -70951607620432020-43100508-10496;