بازاریابی پیامکی چه مزایایی برای مشتریان دارد؟

4 از 5 (35 نظر)

مزایای بازاریابی پیامک

ما همیشه از مزایا و کاربردهای بازاریابی پیامکی برای تجار و صاحبان کسب و کار سخن گفته ایم ، حال تکلیف مشتریان چیست ؟ آیا آنها با عضویت در خبرنامه پیامکی از مزایایی بهره مند می شوند ؟ البته ، بازاریابی پیامکی مزایای واضحی برای مشتریان دارد ، مزایایی مانند دریافت تخفیف و پیشنهاد های اختصاصی . اما به جز این دو مورد ، بازاریابی پیامکی چه مزایا و فوایدی برای کاربران دارد ؟

اولین چیزی که به ذهن می رسد این است که بازاریابی پیامکی به شما ( کاربر ) اجازه می دهد که به سرعت و بدون معطلی با شرکت یا برند مورد علاقه خود در ارتباط باشید . در این حالت تنها یک قدم با دریافت پیامک های اختصاصی فاصله دارید .

در زیر به برخی از مزایای بازاریابی پیامکی برای کاربران ، مشتریان و اعضای خبرنامه پیامکی را بیان می کنیم .

راحتی

دیگر لازم نیست که ۲۰ دقیقه بین کوپن های تخفیف خود بگردید . کوپن های تخفیف پیامکی به راحتی همان کار کوپن های کاغذی را برای شما انجام می دهند . آیا می خواهید برای شام ۵ شنبه شب چند تومانی پول ذخیره کنید ؟ بهتر است عضو خبرنامه پیامکی رستوران مورد علاقۀ خود شوید و برای وفاداری خود تخفیف دریافت کنید . به این ترتیب می توانید در مواقع به خصوص زمان و سرمایه خود را ذخیره کنید .

دسترسی سریع

اعضای خبرنامه پیامکی ، به سرعت نوتیفیکیشن دریافت می کنند و اگر تجارت برند مورد علاقه شما رونق یافت ، زودتر از دیگر افراد پیشنهاد ها را دریافت می کنید . فرض کنید لباس فروشی مورد علاقه تان برای دو روز حراج گذاشته است . مطمئن باشید فروشگاه مورد علاقه تان برای تشکر از وفادار بودن شما ، زودتر از دیگران شما را از این حراجی آگاه می سازد . شما اولین نفری خواهید بود که این پیامک تخفیف را دریافت خواهید کرد و حتی پیش از شروع حراج شما از آن خبر خواهید داشت . میلیون ها فروشگاه از این روش برای کسب درآمد بیشتر خود استفاده می کنند .

یادآورها

پس از عضویت در یک خبرنامه پیامکی ، به طور مداوم وقایع و رویدادهای مرتبط با آن شرکت یا فروشگاه را دریافت خواهید کرد . از طریق تلفن همراه خود می توانید از اخبار و اطلاعیه ها آگاه شوید و اطلاعات به روز داشته باشید . اگر می خواهید که در این دایره بمانید ، بازاریابی پیامکی تنها راه حل آن است .

اگر علاقه دارید که از سامانه پارس گرین نمایندگی کسب کنید ، با ما تماس بگیرید . کارشناسان فنی پارس گرین می توانند شما را بابت دریافت پنل نمایندگی راهنمایی کنند .
در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000  تماس بگیرید .

 

جهت استفاده از سامانه جامع مدیریت هوشمند پیامک عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام فرمایید.

ثبت-نام-سامانه-پیامکی

کد BSC : -70951607619452020706701066-10552;