با بازاریابی پیامکی فهرست خبرنامۀ ایمیل خود را گسترش دهید

4 از 5 (37 نظر)

گسترش خبر نامه ایمیلی با بازاریابی پیامکی

ما تا امروز صدها مزیت و کاربرد را برای بازاریابی پیامکی نام برده ایم و مسلما شما با تعدادی از آنها آشنا هستید . این روش تبلیغاتی سریع و مقرون به صرفه به صاحبان تجارت های کوچک اجازه می دهد تا با کم ترین بودجه کسب و کار خود را رونق دهند . با استفاده از سامانه پیامک می توانید تنها با یک کلیک ، افراد علاقه مند را به مشتری خود تبدیل کنید . زمانبندی ارسال اس ام اس می تواند به فروش بهتر خدمات و محصولات شما کمک کند . علاوه بر این ، آیا می دانستید با استفاده از بازاریابی پیامکی می توانید فهرست خبرنامۀ ایمیل خود را گسترش دهید ؟ اگر جوابتان منفی است ، به شما پیشنهاد می کنیم که این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید .

گسترش خبر نامه ایمیلی با بازاریابی پیامکی

به نظرتان این ایده انقدر خوب است که غیر قابل باور است ؟ پیشنهاد می کنیم یک بار دیگر به این مسئله فکر کنید . به عنوان یک قانون ، ماه همیشه به مشتریان خود پیشنهاد می کنیم که بازاریابی پیامکی خود را همراه با دو یا سه ابزار تبلیغاتی دیگر استفاده کنید . این روش نه تنها به شما کمک می کند تا فروش بهتری داشته باشید ، بلکه روابط شما را با مشتریان تقویت می کند . اگر فردی از خبرنامه پیامکی شما انصراف دهد ، در صورتی که چند هفته قبلش آدرس ایمیل وی را گرفته باشید ، می توانید رابطه خود را با مشتری خود ادامه دهید . تنها فرق این است که ابزار ارتباطی شما تغییر کرده است .

ممکن است حال این سوال برایتان پیش بیاید که “ چگونه می توان از سامانه پیامک برای گسترش خبرنامه ایمیل استفاده کرد ؟”. می توانید به پنل اس ام اس خود در پارس گرین وارد شوید و متنی را برای مشتریان خود ارسال کنید و از آنها بخواهید که آدرس ایمیل خود را برای شما ارسال کنند . همچنین می توانید در ازای دریافت ایمیل از آنها ، تخفیف ویژه ای به آنها ارائه کنید .

به خاطر داشته باشید که نباید به حریم خصوصی افراد تجاوز کنید یا از اطلاعات شخصی این افراد سوءاستفاده کنید . اگر فردی آدرس ایمیل خود را برای شما ارسال کرد ، سعی کنید که تلاش وی را به طرزی جبران کنید . انجام این کار اعتبار کمپین تبلیغاتی شما را افزایش می دهد و رابطه شما را با مشتریانتان تقویت می کند .

 

جهت استفاده از سامانه جامع مدیریت هوشمند پیامک عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام فرمایید.

ثبت-نام-سامانه-پیامکی

کد BSC : -70951607614002021-1782924767-10532;