اشتباه در بازاریابی پیامکی

3.88 از 5 (23 نظر)

بزرگترین اشتباهی که در بازاریابی پیامکی می توان انجام داد

 

ما هواداران جدی بازاریابی پیامکی و انواع ارتباطات وابسته به آن هستیم . اگر نمی توانید به درستی از پنل اس ام اس خود استفاده کنید ، بهتر است به کلی این مسئله را فراموش کنید . در واقع ، اگر شما بازاریابی پیامکی را به درستی انجام ندهید و سعی در تقلب کنید تنها به تجارت خود صدمه می زنید . ما می توانیم در این مقاله ساعت ها برایتان از شیوه های غلط استفاده از بازاریابی پیامکی صحبت کنیم ، اما برای اینکه وقت را تلف نکنیم ، تنها دربارۀ بزرگترین اشتباهی که می توانید در بازاریابی پیامکی انجام دهید صحبت می کنیم .

متاسفانه این یک اشتباه رایج است و متاسفانه بیشتر کاربران ما نمی دانند که دارند چنین اشتباهی را مرتکب می شوند . خب ، بهتر است بیشتر از این مقدمه چینی نکنیم . بزرگترین اشتباهی که می توانیم در بازاریابی پیامکی انجام دهیم چیست ؟

استفاده از بازاریابی پیامکی تنها برای برقراری ارتباط با مخاطبین

همانطور که در مقاله قبلی صحبت کردیم ، افراد بسیاری وجود دارند که از بازاریابی پیامکی تنها برای برقراری ارتباط با مشتریان و ارسال اطلاعات استفاده می کنند . بسته به نوع هدف شما ، این راهکار استفاده از بازاریابی پیامکی می تواند موثر باشد . اما اگر صاحب یک کسب و کار کوچک هستید که می خواهد تجارت خود را گسترش دهد ، استفاده از این روش راهکار خوبی برای تجارتتان نخواهد بود .

فرض کنیم که شما صاحب یک رستوران دنج و کوچک هستید . برای تبلیغ رستوران خود پیامکی برای مشتریان خود ارسال می کنید و در متن پیامک ، کلمۀ “ جایزه ” را به کار می برید . با دیدن کلمۀ “ جایزه ” مشتریان شما تصور خواهند کرد که با استفاده از این پیامک پیشنهاد ها و تخفیف های اختصاصی دریافت می کنند .

اما پس از آنکه مشتریان شما به عضویت خبرنامۀ پیامکی شما در می آیند ، شما شروع به ارسال اطلاعیه ها و اخبار خود می کنید . با استفاده از بازاریابی پیامکی ، شما برنامه ها و تغییرات ایجاد شده در آنها را برای مشتریانتان ارسال می کنید . هرچند ارسال چنین اس ام اس هایی نیز به گونه ای لازم است ، اما مشتریان شما به خاطر این گونه پیامک ها به خبرنامۀ شما ملحق نشده اند .

حال از آنجاییکه توضیحات را انجام دادیم ، لازم است بدانید که ارسال اطلاعیه و اخبار از طریق پیامک کاملا روش خوبی برای برقراری ارتباط با مشتریان است . اما در بازاریابی پیامکی به همراه هر اعلامیه و اخبار باید یک پیشنهاد شگفت انگیز نیز برای مشتریان ارسال شود . قوانین بازاریابی پیامکی را رعایت کنید و خواهید دید که چگونه تجارتتان گسترش می یابد .

اگر علاقه دارید که از سامانه پارس گرین نمایندگی کسب کنید ، با ما تماس بگیرید . کارشناسان فنی پارس گرین می توانند شما را بابت دریافت پنل نمایندگی راهنمایی کنند .
در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

جهت استفاده از سامانه جامع مدیریت هوشمند پیامک عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام فرمایید.

ثبت-نام-سامانه-پیامکی

کد BSC : -709516076231120201007749029-10508;