بهترین پنل اس ام اس

4.29 از 5 (7 نظر)

بهترین پنل ارسال اس ام اس

بهترین راه ارسال پیامک تبلیغاتی و اطلاع رسانی استفاده از پنل اس ام اس می باشد.

پنل اس ام اس به زبان ساده سیستمی است که شما به وسیله آن و بدون واسطه می توانید در هر زمان و به هر تعداد پیامک ارسال کنید. تمام امکانات پانل اس ام اس در مدت زمان عضویت شما در اختیارتان خواهد بود و برای ارسال پیامک به دور از هر گونه پیچیدگی تنها کافیست وارد پنل کاربریتان شوید.

bulk-sms-ارسال-پیام-کوتاه

 


 

کاربرد پنل اس ام اس چیست

کاربرد اصلی پنل اس ام اس برای ارسال پیامک تبلیغاتی و اطلاع رسانی می باشد. اگر شما بخواهید تبلیغات پیامکی برای کسب و کارتان انجام دهید. تنها راه برای شما استفاده از سامانه اس ام اس است تا بتوانید پیامک تبلیغاتی انبوه ارسال کنید، توجه به امکاناتی نظیر ارسال پیامک منطقه ای، ارسال اس ام اس بر اساس تفکیک سن و جنسیت ، ارسال پیام بر اساس کد پستی و ... حائز اهمیت است.

با استفاده از قابلیت‌هایی همچون ارسال پیامک خودکار در روز تولد، قرعه کشی و نظرسنجی پیامکی، کارت ویزیت دیجیتالی و ... می‌توان از روش‌های نوین ارتباط با مشتری استفاده کرد.

قرار نیست همیشه از پنل اس ام اس برای تبلیغات پیامکی و ارسال پیامک انبوه استفاده شود بلکه ممکن است قصد شما از تهیه سامانه پیامک، اتصال پنل اس ام اس به نرم افزار (مانند حسابداری، وب‌ سایت، اپ ios یا اندرویدی) برای ارسال پیامک اعتبار سنجی و ارسال پیامک‌ از طریق نرم افزار باشد.

احراز هویت کاربران امروزه به یکی از دغدغه‌های مدیران سایت و اپلیکیشن‌ها تبدیل شده است، متاسفانه به دلیل استفاده اشتباه از بازاریابی پیامکی در ایران افراد زیادی پیامک‌های تبلیغاتی خود را مسدود کرده‌اند و برای ارسال پیامک کدفعال سازی برای اپلیکیشن می‌بایست از خط خدماتی استفاده کنید که خط خدماتی نیاز به سفته، ثبت شرکت حقوقی و... دارد.

پنل اس ام اس پارس گرین دارای یک خط خدماتی بدون نیاز به سفته می باشد و آن را برای ارسال پیامک در اختیار کاربران قرار می دهد.
بنابراین هنگام خرید پنل پیامکی توجه به داشتن خطوط خدماتی رایگان و خط خدماتی اختصاصی جهت ارسال حائز اهمیت است.

sms-bulk

 


 

ارسال-پیامک-send-sms

برخی از مزایا پنل اس ام اس پارس گرین :

  •  - امکان ارسال پیامک به گروه مشتریان
  •  - هزینه کمتر پنل نسبت به سایر رسانه‌ها
  •  - محاسبه هزینه بر اساس تعداد پیامک‌های تحویل‌ داده شده
  •  - دسترسى به گستره وسیعى از مخاطبان
  •  - امکان پاسخ‌ گویی به پیامک‌های دریافتی به صورت خودکار
  •  - امکان گزارش‌ گیری از وضعیت پیامک‌ های دریافتی
  •  - ارسال اس ام اس به صورت منطقه ای
  •  - ارسال پیامک به شمار های بلک لیست
  •  - ارسال زمانبندی شده

جهت استفاده از پنل اس ام اس کافیست عدد 2000 را به 10001391 ارسال فرمایید.

ثبت-نام

کد BSC : -709516076255620201181607198-11084;