تبلیغات پیامکی

4 از 5 (8 نظر)

تبلیغات پیامکی

آیا تبلیغات پیامکی، مفید هستند یا تبلیغ منفی محسوب میشود.

تبلیغات پیامکی اگر به صورت هدفمند باشند بسیار مفید خواهند بود ، مثلا شما با پنل پیامکی به محدوده خاص ، منطقه خاص یا صنف خاص یا حتی به سن و جنسیت خاص ارسال پیامک تبلیغاتی انجام دهید ، البته این مورد به شغل یا حرفه یا جایی که برای آن پیامک ارسال می کنید هم مرتبط می باشد ، مثلا اگر شما یک هیئت یا فروشگاه روسری فروشی هستید بهتر هست که به محدوده خاص ارسال پیامک انجام دهید ، اما اگر شما یک پخش کننده لوازم ساختمانی هستید ، با ارسال به محدوده شرکت خود جواب نخواهید گرفت و باید به صنف خاص ارسال کنید و اگر میخواهید مهد کودک خود را با اس ام اس تبلیغ کنید باید به سنین پدران یا مادران جوان ارسال پیامک داشته باشید.

امروزه روش های متعدد بازاریابی جهت دسترسی هرچه بهتر و سریعتر به مشتریان وجود دارد، پنل پیامکی نیز یکی از بهترین سیستم های آنلاین و بروز در زمینه تبلیغات می باشد. باتوجه به نرخ 90 درصدی مطالعه پیامک ها توسط مخاطبان می توان به بازاریابی پیامکی توسعه کسب و کار و ارتباط با مشتریان و مخاطبان امید دوچندان نسبت به سایر روش های بازاریابی داشت. 

با استفاده از سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی می توانید محصولات و خدمات خود را معرفی و تبلیغ کنید.

تبلیغات اس ام اسی بسیار ارزان قیمت و در مقایسه با سایر تبلیغات کاربردی می باشد ، اما به شرطی که شما هدفمند تبلیغات کنید ، ارسال غیرهدفمند فقط برای تعداد بالا (مثلا ارسال انبوه به کل شهر) برای برند سازی مفید خواهد بود.

 

تبلیغات-پیامکی

 

 

جهت بهره مندی از امکانات پنل پیامکی ارسال عدد 2000 به 10001391 و یا استفاده از لینک زیر جهت ثبت نام :

ثبت-نام-پنل-نمایندگی

کد BSC : -70951607619482020-1613766512-10644;