جملات کلیدی مورد استفاده در پیامک تبلیغاتی

3.99 از 5 (34 نظر)

جملات کلیدی مورد استفاده در اس ام اس

همانطور که قبلا گفتیم ، قرار دادن آدرس یا شماره تماس در انتهای پیامک تبلیغاتی یکی از مهم ترین عناصر در جهت فروش بیشتر محصولاتتان خواهد بود . اگر شما تا به حال از بازاریابی پیامکی استفاده نکرده اید ، احتمالا در ابتدای کار برای یافتن عبارت مورد نظر خود دچار مشکل خواهید شد . به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم عباراتی را به صورت پیش فرض برایتان آماده کنیم تا بتوانید درخور نیازهای خود از این عبارات استفاده نمایید .

به خاطر داشته باشید که بدون قرار دادن شماره یا آدرس تماس در پایان پیامک ، هیچ کدام از پیشنهاد های شما مورد استقبال قرار نخواهد گرفت . بهتر است متن پیامک هایتان ساده و صریح باشد . این کار به راحتی بهترین نتایج را برای شما به ارمغان می آورد و در طولانی مدت ، باعث رونق تجارت شما خواهد شد . لزومی ندارد ۳ روش مختلف ارتباطی را در یک اس ام اس تبلیغاتی معرفی کنید . همچنین ، لزومی هم ندارد که متن بسیار طولانی در این باره بنویسید .

این پیامک را به مسئولان فروشگاه نشان دهید :

این عبارت Call to Action تنها زمانی کاربرد دارد که مشتریان باید به صورت حضوری به شما مراجعه کنند . معمولا صاحبان رستوران ها و کافی شاپ ها از این نوع عبارت ها در پایان پیامک تبلیغاتی خود استفاده می کنند .

به فروشگاه ما مراجعه نمایید :

این عبارت معمولا به همراه عبارت بالا یعنی “ این پیامک را به مسئولان فروشگاه نشان دهید ” دیده می شود . این نوع عبارت تبلیغاتی نیز برای ترغیب مشتریان به مراجعه حضوری در فروشگاه کاربرد دارد .

برای دریافت تخفیف کد_______را وارد نمایید :

این نوع عبارت ها معمولا برای کوپن های تخفیف پیامکی و به طور کلی فروش اینترنتی محصولات به کار می رود . به طور مثال اگر فروشگاه اینترنتی لباس دارید می توانید برای اعضای خبرنامه پیامکی خود ، اس ام اس تبلیغاتی با مضمون زیر ارسال نمایید :
حراج زمستانی ! فقط امروز ! برای دریافت ۲۰% تخفیف کد ۲۰OFF را ارسال نمایید .

پاسخ مورد نظر را ارسال نمایید .

این عبارت ترغیب کننده معمولا در مسابقات پیامکی کاربرد دارد . کاربران می توانند با ارسال پاسخ درست سوالات به یک خط اختصاصی در مسابقه پیامکی شما شرکت کنند .

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید ، با ما تماس بگیرید . کارشناسان فنی پارس گرین می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما ، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند .

اگر علاقه دارید که از سامانه پارس گرین نمایندگی کسب کنید ، با ما تماس بگیرید . کارشناسان فنی پارس گرین می توانند شما را بابت دریافت پنل نمایندگی راهنمایی کنند .

جهت استفاده از سامانه جامع مدیریت هوشمند پیامک عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام فرمایید.

ثبت-نام-سامانه-پیامکی

کد BSC : -70951607620092020-1448759060-10476;