ایجاد دفترچه تلفن برای اضافه کردن شماره ها

3.2 از 5 (10 نظر)

دفترچه تلفن پنل پیامکی

دفترچه تلفن برای اضافه کردن شماره های مخاطبین (مشتریان) به سامانه پیامکی می باشد که جزو نیاز های بسیار ضروری در امر ارسال پیامک گروهی می باشد.

می توان با استفاده از ابزار دسته بندی اقدام به ایجاد گروه های مختلف کرد  تا با قرار دادن شماره مشتریان داخل این گروه ها اقدام به ارسال پیامک به این گروه نمود این نوع ارسال پیامک توسط گزینه ارسال پیامک گروهی امکان پذیر می باشد در ضمن لازم به ذکر است که اگر ارسال پیامک شما به این شماره ها فقط قرار است یک بار انجام شود نیازی به استفاده از دفتر تلفن سامانه نیست و کافیست با گزینه ارسال پیامک سریع  و copy سپس pase کردن شماره ها در داخل گیرندگان اقدام به ارسال اس ام اس نمایید.

بنابراین در مواقعی که نیاز به ارسال بیش از یک بار پیامک به تعدادی از شماره ها را دارید بهترین گزینه این است که این شماره ها را در گروه های مختلف ذخیره  نمایید تا با صرف زمان بسیار کم بتوانید ارسال پیام کوتاه داشته باشید.

 

اضافه-کردن-تکی-مشتری

 

در این بخش با گزینه ثبت مشتری جدید و وارد نمودن اطلاعاتی همچون نام ، نام خانوادگی ، شماره موبایل، تاریخ تولید ، نوع جنسیت ، کد پستی و ... که فقط شماره موبایل الزامی می باشد میتوانید مخاطب مورد نظر را در گروه مربوطه اضافه نمایید.

 

 

مطالب مرتبط:

 

پیش نیاز همه ی امور بیان شده این می باشد که شما در لینک زیر به صورت رایگان ثبت نام نمایید تا بتوانید وارد سامانه هوشمند مدیریت پیامک شوید

 

ثبت-نام

 

کد BSC : -70951607618072021927005574-11348;