شیوه های گوناگون تبلیغ خبرنامه پیامکی

4.02 از 5 (41 نظر)

تبلیغ خبرنامه اس ام اس

بازاریابی پیامکی چیزی جز داشتن فهرستی از اعضای مشتریان نیست . همیشه باید از اینکه اعضای خبرنامه پیامکی شما افراد با صلاحیتی هستند مطمئن شوید . این افراد باید خدمات یا محصولاتی را که شما ارائه می کنید ، دوست داشته باشند . در هر صورت ، در این مطلب می خواهیم ۵ روش تبلیغات درون فروشگاهی را برایتان توضیح دهیم که به رشد و توسعه فهرست اعضای خبرنامه پیامکی شما کمک خواهد کرد.

newsletterخبرنامه-پیامکی-

شیوه های گوناگون تبلیغ خبرنامه پیامکی

تخفیف فوری و ویژه

هنگامی که مشتریان با اقلام خریداری شده به صندوق حساب می رسند ، همانجا ، پای صندوق به آنها تخفیف دهید . هم چنین اگر می خواهید فروش بیشتری داشته باشید برای مقدار معینی از خرید تخفیف ارائه کنید . برای مثال می توانید به مشتریان خود بگوئید که با خرید بالای ۱۰۰ هزار تومان ، به آنها ۱۰ هزار تومان تخفیف می دهید. هر چند بهتر است که در پای صندوق به آنها تخفیف دهید . هر چه شرایط تخفیف خود را گسترش دهید ، مشتریان بیشتر دچار سردرگمی می شوند.

اهدای هدیه در ازای خرید

هنگامی که مشتریانتان در خبرنامه پیامکی تان عضو شدند ، در ازای هر خرید به آنها هدیه ای رایگان ارائه کنید . برای مثال ، اگر شما یک فروشگاه لوازم آرایشی دارید ، می توانید در ازای خرید یک عطر به آنها یک لوازم آرایشی هدیه دهید . این کار مشتریان را ترغیب می کند تا سریعتر به فهرست خبرنامه پیامکی شما ملحق شوند.

مسابقه پیامکی

بهترین راه برای گسترش خبرنامۀ پیامکی چیست ؟ برگزاری یک مسابقۀ پیامکی . در اولین قدم ، جایزۀ نفیسی را برای مسابقه خود انتخاب کنید . باید مسابقه خود را به گونه ای برگزار کنید که مشتریانتان برای شرکت در آن از هم دیگر سبقت بگیرند.

اجرای حراجی ها گوناگون

آیا می خواهید اجناس فروشگاه خود را به مدت ۲۴ ساعت حراج کنید ؟ به اعضای خبرنامه پیامکی خود اطلاع دهید که یک ساعت پیشتر از مشتریان عادی در فروشگاه شما حاضر شوند . برای خبرنامه پیامکی خود در فروشگاهتان تبلیغ کنید و به مشتریانتان از مزایای بی شمار آن بگویید .

 

جهت بهره مندی از امکانات سامانه پیامک ارسال عدد 2000 به 10001391 و یا استفاده از لینک زیر جهت ثبت نام اقدام فرمایید.

ثبت-نام-پنل-پیامکی

کد BSC : -70951607619042020-81279819-10540;