مشتریان را به خبرنامه پیامکی خود دعوت کنید

4 از 5 (38 نظر)

نحوه دعوت مشتریان به خبرنامه پیامکی

احتملا شما اکنون آماده اید که برای کسب و کار خود از سامانه پیامک استفاده کنید ، اما نمی دانید از کجا باید شروع کرد . ممکن است از خود بپرسید که “ چگونه فهرست اعضای پیامکی خود را گسترش دهم ؟”. ممکن است برای محصولات فروشگاه خود و خبرنامه پیامکی خود کاتالوگ و بروشور چاپ کرده باشید اما می خواهید از راهکارهای دیگر نیز برای فروش بیشتر خود استفاده کنید . اگر نظر ما را می خواهید ، سعی کنید که با مشتریان خود به صورت مستقیم صحبت کنید . مطمئنا این راهکار همیشه پاسخگو نیست . اگر شما صاحب یک رستوران لوکس هستید ، مسلما تبلیغات رو در رو با مشتریان ، ایدۀ خوبی نیست . اما اگر صاحب یک رستوران یا کافۀ دنج و خودمانی هستید ، حتما با مشتریانتان صحبت کنید . با آنها دربارۀ خبرنامه پیامکی تان و مزایایش بگویید . هنگامی که با مشتریان رستوران خود صحبت می کنید ، سه نکتۀ زیر را در گفتگوی خود رعایت کنید .

آیا دوست دارید که تخفیف های اختصاصی دریافت کنید ؟

به خاطر بسپارید ، همیشه مزایای خود را پر رنگ جلوه دهید . برای این کار لزومی ندارد مقدمه چینی کنید ، مستقیم به سر اصل مطلب بروید . در همان ابتدا از مزایای عضویت در خبرنامه پیامکی تان بگویید و آنها را از انواع پیشنهادهایی که دریافت می کنند ، مطلع کنید . همچنین ، آنها را از تعداد پیامک هایی که قرار است برایشان ارسال کنید ، مطلع کنید و به آنها قول دهید که این رقم تغییری نخواهد کرد .

آیا شما از تلفن همراه استفاده می کنید ؟

کاملا واضح است افرادی که می خواهند عضو خبرنامه پیامکی شما شوند ، باید گوشی موبایل داشته باشند . حال به یاد داشته باشید ، لزومی ندارد که این گوشی موبایل ، تلفن هوشمند باشند . حتی ساده ترین نوع تلفن همراه نیز می تواند از سرویس اس ام اس استفاده کند .
اجازه دهید نحوۀ ثبت نام را برایتان توضیح دهم

نحوۀ عضویت در خبرنامه پیامکی تان را به طور کامل برای مشتریان خود شرح دهید . اگر وقت داشتید ، همان جا آنها را ترغیب کنید که به عضویت خبرنامه پیامکی تان در بیایند . حتما برای آنها توضیح دهید که استفاده از اس ام اس برای بازاریابی به چه میزان ساده است . سعی نکنید که روند ثبت نام در خبرنامه را پیچیده جلوه دهید .

اگر علاقه دارید که از سامانه پارس گرین نمایندگی کسب کنید ، با ما تماس بگیرید . کارشناسان فنی پارس گرین می توانند شما را بابت دریافت پنل نمایندگی راهنمایی کنند .
در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000  تماس بگیرید .

 

جهت استفاده از سامانه جامع مدیریت هوشمند پیامک عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام فرمایید.

ثبت-نام-سامانه-پیامکی

کد BSC : -709516076232520201665382961-10536;