نتایح مقایسه بازاریابی پیامکی با بازاریابی ایمیلی چیست؟

3.97 از 5 (41 نظر)

مقایسه بازاریابی پیامکی با بازاریابی ایمیلی

ممکن است با خواندن عنوان این مطلب با خود بیاندیشید که با کمی غرض ورزی در این باره صحبت می کنیم . شاید این جمله درست باشد ، اما دلیلی نمی شود که صحبت های ما اشتباه باشد . تجربه ثابت کرده است که برای صاحبان تجارت های کوچک ، بازاریابی پیامکی بهترین و تاثیرگذارترین روش تبلیغاتی است . بازاریابی پیامکی نه تنها سریع و مقرون به صرفه است ، بلکه روش کار آن بسیار ساده و قابل فهم است . آیا شما یک بازاریابی پیامکی حرفه ای نیستید ؟ هیچ مشکلی وجود ندارد . این روش ها و تکنیک ها تنها برای نوابغ بازاریابی طراحی نشده اند . هیچ اهمیتی ندارد که میزان مهارت و درک شما به چه اندازه است ، با بازاریابی پیامکی می توانید به راختی تجارت خود را گسترش دهید .

مقایسه بازاریابی پیامکی با بازاریابی ایمیلی

شبکه های اجتماعی رایگان هستند ، اما تضمینی وجود ندارد که همه تبلیغات شما را مشاهده نمایند.

دوستان ما که تجارت های کوچکی را برای خود راه اندازی کرده اند ، از شبکه های اجتماعی لذت می برند و کاملا حق دارند . ایجاد یک صفحه در شبکه های اجتماعی به سادگی نوشیدن آب است . همچنین هیچ محدودیتی در تعداد ارسال تبلیغات شما وجود ندارد ، همه چیز به شما بستگی دارد . اما از آنجایی که استفاده از شبکه های اجتماعی رایگان است ، معایبی نیز دارد . شاید ما در به روز رسانی و مدیریت محتوایتان اختیار کامل داشته باشید ، اما نمی توانید مخاطبان خاصی را هدف قرار دهید . فرض کنیم شما صاحب فروشگاهی هستید که محصولات خود را با ۲۰% تخفیف به فروش می رساند .

شما با بهترین طرح های گرافیکی در فیسبوک خود ، برای خود و حراجتان تبلیغ می کنید . اما خبر بد برایتان این خواهد بود که تنها ۱۲ نفر مطلب شما را مشاهده کرده اند . این در حالی است که ۱۲۰۰ نفر از طرفداران صفحه شما هستند . مطمئنا این مسئله درست به نظر نمی رسد . اما در بازاریابی پیامکی کاملا عکس این قضیه است . اگر طرفداران شما ۱۰۰ نفر باشند ، مطمئن باشید که همۀ ۱۰۰ نفر مطلب شما را مطالعه خواهند کرد .

بازاریابی ایمیلی روشی بسیار خوب و دقیقی است ، اما تاثیرگذاری بالایی ندارد .

بله ، بازاریابی ایمیلی مدت بسیاری است که راه اندازی شده است . بیشتر افراد با این روش بازاریابی آشنا هستند و روش کار با آن را می دانند . اما ، میزان مشاهده و مطالعه ایمیل های تبلیغاتی بسیار پایین است . این در حالی است که میزان مطالعه پیامک های تبلیغاتی ۹۹% است و آمار نشان می دهد که حتی ۵۰% ایمیل های تبلیغاتی نیز دیده نمی شوند . آیا ایمیل مارکتینگ مرده است ؟ خیر . اما نمی توان به عنوان ابزار تبلیغاتی اصلی از آن استفاده کرد .

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید ، با ما تماس بگیرید . کارشناسان فنی پارس گرین می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما ، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند .
در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000  تماس بگیرید .

جهت استفاده از سامانه جامع مدیریت هوشمند پیامک عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام فرمایید.

ثبت-نام-سامانه-پیامکی

کد BSC : -70951607619242020303037987-10580;