نکاتی که در هنگام استفاده از پنل پیامک باید بدانیم

4 از 5 (38 نظر)

نکات مهم در زمان استفاده از پنل پیامکی

تبلیغات پیامکی و استفاده از پنل های پیامکی خیلی مرسوم و محبوب شده است ، اما عده کمی هستند که از آن به درستی استفاده می کنند اگر چه مطالعه اخیر انجمن ملی تبلیغات و آژانس های رسانه ای ، نشان داده است که بیش از ۹۵% از بازاریابان از تبلیغات یا پنل های پیامکی استفاده می کنند و یا این قصد را دارند که به زودی به سراغ آن بروند و ۸۰% از آنها بودجه های موبایلی تان افزایش داشته است و تنها ۲۰% از آنها فکر می کنند که این افزایش بودجه موفقیت آمیز نبوده است.

مطالعه نشان داده است که نزدیک ۴۰% از بازاریابان سرمایه های خود را از بودجه های رسانه های سنتی به تبلیغات پیامکی و برنامه های موبایلی ، تغییر موقعیت داده اند و بیش از ۲۵% چنین کاری را بر روی بودجه های دیجیتالی انجام می دهند .

راه های متفاوتی برای استفاده از پنل پیامکی وجود دارد تا مشتریان را به فروشگاه خود جذب کرده و وفادار سازید و برندتان را نیز معروف کنید :

•    استفاده از کوپن های متنی برای ارسال پیشنهاد به صورت مستقیم به گوشی های موبایل مشتریان . این کوپن ها بلیط هایی الکترونیکی هستند که مشتریان بر روی گوشی خود دریافت می کنند و می توانند برای تخفیفات مالی زمان خرید ، از آنها استفاده کنند .
•    استفاده از کدهای کوتاه که کلمات کلیدی متنی برای کمپین تان هستند .
•    استفاده از کدهای  QR، بار کدهای دوبعدی که با برنامه برچسب های موبایلی اسکن شده است و معمولا برای صفحات وب یا دانلود به گوشی هوشمند کاربر استفاده شده اند .
•    استفاده از رسانه های اجتماعی مانند فیسبوک ، توئیتر ،….
•    استفاده از وبسایت های موبایلی ….

 توجه : برای استفاده از سامانه پیامک نیاز به عضویت در سامانه  و دریافت پنل پیامک رایگان خواهید داشت .

مطالب مرتبط :

   -  سامانه ارسال پیامک

   - وب سرویس ارسال پیامک 

  - ارسال پیام صوتی

جهت استفاده از سامانه جامع مدیریت هوشمند پیامک عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام فرمایید.

ثبت-نام-سامانه-پیامکی

کد BSC : -709516076084020191893738824-10444;