نکات مهم آموزش بازاریابی پیامکی

4 از 5 (34 نظر)

آموزش بازاریابی پیامکی

از زمان تاسیس سامانه پارس گرین ، ما هر روز در حال ارائۀ یک مقاله آموزشی جهت بالا بردن فرهنگ استفاده از اس ام اس در ایران هستیم . وب سایت پارس گرین منبع مناسبی برای یادگیری بازاریابی پیامکی و نحوه استفاده درست از پنل اس ام اس می باشد . علی رغم اینکه به شما توصیه می کنیم که مطالب وب سایت پارس گرین را هر روز دنبال کنید ، اما در این مطلب می خواهیم سه اصل مهم پیامکی را برایتان شرح دهیم . پس این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید .

اگر مشتریان وفادار می خواهید ، بهتر است پیش از ارسال اس ام اس ، از آنها اجازه بگیرید .

بازاریابی پیامکی زمانی می تواند موفق عمل کند که بر اساس استانداردها اجرا شود . یکی از این استانداردها دریافت مجوز ارسال پیامک از مشتریان و اعضای خبرنامه پیامکی است . خلاصه بگوییم ، شما پیش از آنکه برای اینکه فردی را به عضویت خبرنامه پیامکی خود در بیاورید ، باید از آنها اجازه بگیرید . هیچ گاه فرض نکنید که یک مشتری می خواهد عضو خبرنامه پیامکی شما شود . حتی اگر فرضیه شما درست باشد ، باز هم پیش از اضافه کردن شماره آنها به فهرست خود باید ، از آنها اجازه بگیرید .

هنگامی که خبرنامه پیامکی خود را تبلیغ می کنید ، صادق و دقیق باشید

هیچ گاه برای گسترش فهرست خبرنامه پیامکی خود ، دروغ نگویید و سعی نکنید که مشتریان خود را گول بزنید . این کار نه تنها بازاریابی ضعیفی به شمار می آید ، بلکه می تواند تجارت شما را به خطر بیاندازد . خوشبختانه ، پارس گرین همواره با افرادی همکاری داشته است که می خواهند بازاریابی پیامکی را به صحیح ترین نحو انجام دهند . برای مثال به جای ارسال اس ام اسی با مضمون زیر :

با ارسال کلمه همبرگر به شماره 02141757000  ، یک همبرگر رایگان دریافت کنید .

پیامکی تبلیغاتی با این محتوا برای مشتریان خود ارسال نمایید :

با ارسال کلمه همبرگر به شماره 02141757000  ، یک همبرگر رایگان دریافت کنید و به عضویت خبرنامه ما در بیایید .
فهم استفاده درست از بازاریابی پیامکی برای دستیابی به موفقیت ضروری است
ما می دانیم ، یادگیری و آموزش بازاریابی پیامکی موضوع هیجان انگیزی نیست . احتمالا شما ترجیح می دهید که اطلاعات بیشتری راجع به روش های جلب مشتری داشته باشید . اما بدانید ، اگر نحوۀ استفاده از پنل پیامک جهت ارسال های تبلیغاتی را به درستی یاد نگیرید ، مسلما به نتیجۀ دلخواهتان نخواهید رسید .

اگر علاقه دارید که از سامانه پارس گرین نمایندگی کسب کنید ، با ما تماس بگیرید . کارشناسان فنی پارس گرین می توانند شما را بابت دریافت پنل نمایندگی راهنمایی کنند .
در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

جهت استفاده از سامانه جامع مدیریت هوشمند پیامک عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام فرمایید.

ثبت-نام-سامانه-پیامکی

کد BSC : -70951607623312020123355980-10544;