یک سامانۀ ارسال پیامک خوب چه ویژگی هایی دارد؟

4 از 5 (38 نظر)

ویژکی سامانۀ ارسال پیامک هوشمند

به عنوان صاحب یک کسب و کار کوچک ، احتمالا بیشتر کارها را خودتان به تنهایی انجام می دهید . کارمندان خود را مدیریت می کنید ، فهرست های خود را بررسی می کنید ، بازاریابی و تبلیغات را خودتان انجام می دهید و … . خب ، اکنون سوال این است که در تعطیلات آخر هفته چه اتفاقی می افتد ؟ آیا شما وقت خود را به استراحت می گذارنید یا خود را به کار مشغول می کنید ؟ خب ، بگذارید واقعیتی را با شما در میان بگذاریم . به عنوان صاحب کسب و کاری کوچک ، چیزی به عنوان تعطیلات برای شما وجود ندارد . مطمئنا شما هر از گاهی باید به خودتان استراحت دهید . اما اگر به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی کرده اید ، برای مدتی طولانی نمی توانید به تعطیلات بروید . این سوال را همیشه در ذهن داشته باشید ، در تعطیلات آخر هفته باید به چه کاری مشغول شوید ؟ در این متن می خواهیم سه نکته ای را برایتان بازگو کنیم تا ذهن شما در تعطیلات آرامش داشته باشد .

در کار خود منظم باشید

به میز کار خود نگاهی بیاندازید . آیا انبوه کاغذهای مطالعه نشده بر روی آن قرار دارد ؟ یا شاید ظرف نوشیدنی هایتان منتظرند که به سطل زباله منتقل شوند ؟ سعی کنید در تمام جوانب شغل خود ، نظم را رعایت کنید . این کار سبب می شود که در آینده ، با مشکل کمبود وقت مواجه نشوید . پس میز کار خود را مرتب کنید ، تا اول هفتۀ منظم و پرباری را آغاز کنید .

صندوق دریافت پیام های خود را پاکسازی کنید

شما مجبور نیستید که به تمامی پیغام ها و نامه های دریافتی خود پاسخ دهید . بهتر است که پیام ها و نامه های خود را فیلتربندی کنید و به ترتیب اولویت له آنها پاسخ دهید . فهرستی از پیغام ها و نامه هایی که حتما باید به آنها پاسخ دهید ، تهیه نمایید تا بتوانید در ابتدای هفته به تمامی آنها پاسخ دهید . حال شاید بپرسید با پیغام هایی که مهم نیستند چه کار کنم ؟ جواب ساده است . یا آنها را حذف کنید یا آنها را در لیست انتظار قرار دهید که در آینده به پاسخشان دهید .
فضای کاری خود را منطبق بر روحیه و نوع تجارت خود طراحی نمایید.

آیا محیط کاری فعالیت تان تاثیر خوبی بر روحیه شما ندارد ؟ اگر جوابتان مثبت است ، بهتر است از به فکر تغییر دکوراسیون محیط کاری خود باشید . مطمئن باشید هرچقدر فضای کاریتان آرامش بخش باشد ، شما بهتر و خلاقانه تر کار خواهید کرد . هیچ کس نمی خواهد در محیطی خشک و تنگ مشقول به کار شود . بنابراین بهتر است به محیط کاری خود زینت ببخشید .
اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید ، با ما تماس بگیرید . کارشناسان فنی پارس گرین می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما ، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند .

ارسال-پیامک-هوشمند

 

جهت استفاده از سامانه جامع مدیریت هوشمند پیامک عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام فرمایید.

ثبت-نام-سامانه-پیامکی

کد BSC : -70951607606402019-1854547698-10584;