پیامک راهکاری برای ساده سازی تبلیغات تجاری

3.98 از 5 (30 نظر)

اس ام اس راهکاری برای ساده سازی تبلیغات

ما قبلا هم بیان کرده ایم و باز هم می گوییم . بازاریابی کسب و کارهای کوچک کار چندان ساده ای نیست . در واقع ، شما می توانید ماه ها و سال ها وقت و سرمایه خود را صرف انجام این کار کنید و در نهایت پس از این مدت ، راهکاری دائم و مقرون به صرفه را برای تبلیغ تجارت خود کشف کنید .
بگذارید برایتان یادآوری کنیم که شما گزینه های مختلفی را برای بازاریابی کسب و کار خود در اختیار دارید : از تبلیغات شفاهی تا بازاریابی شبکه های اجتماعی . در واقع بسیاری از اوقات شما با گزینه های بسیاری روبرو خواهید شد . از صدها راهکار تبلیغاتی که پیش روی شما قرار دارد ، شما باید چند متد و روشی که برایتان بهترین بازده را دارند انتخاب کنید .

حال اجازه بدهید بازاریابی پیامکی را به این مکالمه اضافه کنیم . چه چیزی در بازاریابی پیامکی وجود دارد که آن را به ابزار محبوب تبلیغاتی صاحبان تجارت های کوچک تبدیل کرده است ؟ خب بگذارید با ساده ترین نکته شروع کنیم . بازاریابی پیامکی به طرز شگفت انگیزی مقرون به صرفه است . علاوه بر این ، سرعت پاسخگویی و بازده سرویس اس ام اس بسیار بالا است .

عللاوه بر همۀ این موارد ، بازاریابی پیامکی ، بازاریابی عصر ارتباطات است و از مزایای تکنولوژی بهره مند است . آیا می دانستید ۹۹% از پیامک ها طی ۵ دقیقه پس از ارسال باز و خوانده می شوند ؟ این آمار کاملا درست و در عین حال شگفت انگیز است . تصور کنید مردم به کمپین تبلیغات ایمیلی نیز چنین توجهی نشان می دادند . یا حتی بهتر ، تصور کنید که ۹۹% مردم به از کلماتی که شما بیان می کنید با دقت گوش کنند ؟ به طور حتم ، جهان جای بهتری می شد .

اما برای حال، بیایید دوباره به دنیای واقعی برگردیم و از ابتدای بازاریابی پیامکی شروع کنیم . بازاریابی پیامکی به کسب و کارهای کوچک کمک می کند تا در کمترین زمان و با صرف کم ترین هزینه به اهداف بازاریابی خود برسند .

 

اگر علاقه دارید که از سامانه پارس گرین نمایندگی کسب کنید ، با ما تماس بگیرید . کارشناسان فنی پارس گرین می توانند شما را بابت دریافت پنل نمایندگی راهنمایی کنند .
در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

جهت استفاده از سامانه جامع مدیریت هوشمند پیامک عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام فرمایید:

ثبت-نام-سامانه-پیامکی

کد BSC : -709516076140020211722047625-10492;