چرا هنوز از پیامک تبلیغاتی استفاده می کنیم؟

4 از 5 (43 نظر)

علت استفاده از پیامک تبلیغاتی

یک چیز بخصوص و منحصربفردی دربارۀ بازاریابی پیامکی وجود دارد که مقاومت در برابر استفاده از آن را از میان بر می دارد . می توان گفت ما انسان های امروزی نمی توانیم در برابر این ابزار ارتباطی مقاومت کنیم . برای ما کسانی که از پیامک استفاده می کنیم ، میزان مطالعۀ پیامک ها برایمان تعجب آور است . مطمئن باشید ما در پارس گرین به دنبال افرادی هستیم که بتوانیم با ایشان به صورت طولانی مدت همکاری کنیم و شاهد رشد تجاری آنها باشیم . ما تمام تلاش خود را انجام می دهیم که اعتماد شما را جلب کنیم . پس بهتر است بدانید که بازاریابی پیامکی به زودی منسوخ نخواهد شد .

همۀ این جملات را گفتیم تا به شما بگوئیم که می خواهیم شما را در مسیر درست تجارت قرار بدهیم . هنگام ارسال اولین پیامک تبلیغاتی خود به مشتریانتان بهتر است که نکات زیر را در ذهن داشته باشید .

چه چیزی من یا پیشنهادم را خاص می کند ؟
خود را به جای مشتریان تان قرار دهید و از زاویۀ دید آنها نگاه کنید . چه چیزی از یک شرکت تجاری انتظار دارید ؟ چه نوع پیشنهاداتی برای شما جذاب است ؟
چگونه می توانم میزان اثرگذاری پیامک خود را افزایش دهم ؟

حال اگر پیشنهاد پیامکی شما با ارزش نباشد ، مسلماً شما شاهد تغییر خاصی در تجارت خود نخواهید بود . اگر پیامک شما اطلاعات و محتوای ارزشمندی برای مشتریانتان نداشته باشد مانند این است که درون یک قایق بی پارو در رودخانه ای خروشان در حال حرکت هستید . به این ترتیب تمام تلاش های شما در زمینه بازاریابی پیامکی از بین خواهد رفت و در طولانی مدت نیز شاهد موفقیت نخواهید بود . پس از خود بپرسید که آیا تمام تلاش خود را برای راضی کردن مشتریان انجام داده اید . اگه جوابتان به این سوال مثبت است ، پیامک های خود را ارسال کنید . اگر جوابتان منفی است بهتر است تغییراتی را در آنها ایجاد نمایید .

آیا اطلاعات تماس خود را در پیامک قرار داده ام ؟

مطمئن شوید که یک آدرس یا شماره تماس در پیامک خود قرار داده اید . بدون قرار دادن اطلاعات تماس ، میزان استقبال از پیامک های شما کاهش می یابد و حداکثر سود ممکن را از تبلیغات خود به دست نخواهید آورد . اگر نمی خواهید بیشترین بازدهی را از این ابزار ارتباطی داشته باشید پس چرا به خودتان زحمت می دهید ؟ نیازی ندارید که میلیون ها تومان در این راه سرمایه گذاری کنید . کافیست زمان و مغز خود را در این راه قرار دهید .

مطمئن باشید ، استفاده از بازاریابی پیامکی آنگونه که به نظر می رسد پیچیده نیست . مطمئناً قوانینی وجود دارد که باید از آنها پیروی کنید ، اما مطمئن باشید که آپولو هوا نخواهید کرد .

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید ، با ما تماس بگیرید . کارشناسان فنی پارس گرین می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما ، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند .

 

مطالب مرتبط :

 

اگر علاقه دارید که از سامانه نمایندگی کسب کنید ، با ما تماس بگیرید . کارشناسان فنی پارس گرین می توانند شما را بابت دریافت پنل نمایندگی راهنمایی کنند .

جهت استفاده از سامانه جامع مدیریت هوشمند پیامک عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام فرمایید:

ثبت-نام-سامانه-پیامکی

کد BSC : -709516076192920201122857117-10464;