چگونه با پنل نمایندگی کسب درآمد کنیم؟

3.83 از 5 (35 نظر)

راههای کسب درآمد از سامانه نمایندگی

مشکل دقیقا اینجاست که بیشتر صاحبان کار و صنایع می خواهند همۀ کارها را خود به تنهایی انجام دهند . آنها زمان بسیاری را صرف دسته بندی اجناس در انبار می کنند ، به حساب ها رسیدگی می کنند و در صورت نیاز اجناسی را سفارش می دهند . مطمئنا این افراد وقتی برای بازاریابی و فروش محصولات و خدمات خود ندارند . آنها دوست دارند که با افراد حرفه ای که متوجه قدرت بازاریابی پیامکی هستند ، همکاری کنند .

 

پس راه حل این دسته از صاحب کاران چیست ؟ آنها به شرکت ها و وب سایت های آنلاین روی می آورند . این شرکت ها یا وب سایت ها می توانند با پرداخت مبلغ اندکی از پارس گرین پنل نمایندگی دریافت نمایند . نمایندگان ، شرکت های تبلیغاتی و بازاریابان وابسته فرصت دارند که با فروش پنل های ما ، برای خود و پارس گرین کسب درآمد کنند . اگر شما در حال حاضر خدمات پارس گرین را به فروش می رسانید ، بهتر است نکات زیر را مطالعه نمایید .
در ابتدا ، مطمئن شوید که کاملا با مفهوم بازاریابی پیامکی آشنا هستید
هیچ وقت سعی نکنید محصول یا خدماتی که از آن سر در نمی آورید را بفروشید . این کار نه تنها سودی برای شما ندارد ، بلکه از شما تصویر احمقانه ای به مشتریان می دهد . سعی کنید جهت یادگیری مفهوم و نحوه عملکرد بازاریابی پیامکی ، مقالات منتشر شده در وبلاگ ما را مطالعه نمایید . قاعدتا هرچه درباره پلت فرم ما بیشتر بدانید ، راحت تر می توانید آن را بفروشید .
به یک صنف شغلی خاص پنل بفروشید
هنگامی که از بازاریابی پیامکی صحبت میکنیم ، هزاران شغل مختلف می توانند از این سرویس به خوبی استفاده کنند . اما ، طمع کار نباشید . به جای اینکه پنل های پیامک را به رستوران داران ، مراکز مذهبی و … بفروشید ، بهتر است که یک زیر شاخه شغلی را انتخاب کنید و به آنها پنل اس ام اس بفروشید . اگر بتوانید در فروش پنل پیامک به یک شغل خاص حرفه شوید ، در طولانی مدت مشتریان بسیاری به دست خواهید آورد .
در نهایت سعی کنید ، به هر کدام از مشتریان مشاوره خصوصی بدهید
در پارس گرین ، ما براساس شغل افراد ، برای خرید پنل به آنها سفارش می دهیم و برای آنها از مزایا و کاربردهای بازاریابی پیامکی می گوییم . اگر شما می خواهید پنل نمایندگی پارس گرین را دریافت نمایید ، حتما از این روش استفاده نمایید . با مشتریان ویژه خود به خوبی رفتار کنید و به آنها مشاوره بدهید .
اگر علاقه دارید که از سامانه پارس گرین نمایندگی کسب کنید ، با ما تماس بگیرید . کارشناسان فنی پارس گرین می توانند شما را بابت دریافت پنل نمایندگی راهنمایی کنند .
در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000  تماس بگیرید .

کاری که باید انجام دهید ، بازاریابی برای فروش پنل اس ام اس است و شما تنها باید با اداره ها ا افراد صحبت کنید و با توجه به نیاز انها به انها پنل اس ام اس بفروشید ، پنل اس ام اس قابلیت های خیلی زیادی دارد که خیلی از افراد از این قابلیت ها اگاه نیستید و اگر شما به انها بگویید پنل اس ام اس چگونه مشکلشان را برطرف میکند خیلی افراد به اسانی از شما پنل اس ام اس خریداری میکنند ، ساده ترین کاری که میتوان با پنل های اس ام اس انجام داد ، تشکر از مشتری بعد از خرید از سایت شماست ، سیستم نوبت دهی ، ارسال خودکار و هوشمند به کاربر قابلیت دیگری از سامانه است که کمک میکند به قیمت یک کارمند و منشی در هزینه های شرکت صرفه جویی شود مشتری شما به صورت خودکار با پنل اس ام اس شما در ارتباط باشد و با توجه به سوال هایی که ارسال میکند سامانه پیامک جواب های مشخص و از پیش تعیین شده ای را برای مشتری ارسال کند ، سیستم نوبت گیری از طریق اس ام اس در مطب دکتر ها می تواند بسیار کاربری باشد ، قابلیت بسیار زیادی در پنل های اس ام اس وجود دارد که مشکلات خیلی از افراد را حل میکند ولی افراد نمی دانند چگونه پنل اس ام اس مشکل انها را برطرف میکند اگر شما این افراد را پیدا کنید و به انها نشان دهید که پنل اس ام اس میتواند مشکلشان را حل کند به اسانی میتوانید پنل اس ام اس بفروشید ، البته در کنار درامد حاصل از فروش پنل اس ام اس ، شما درامد مادام العمر هم دارید ، زمانی که به مشتری پنل اس ام اس می فروشید ، درامد شما مانند کسب و کارهای فیزیکی تمام نمی شود و رشته درامد جدیدی برایتان بوجود می اید ، زیرا مشتریان شما که پنل اس ام اس خریداری کرده اند ، برای ارسال پیامک باید پنل اس ام اس را شارژ کنند شما از طریق این شارژ پنل اس ام اس هم درامد خواهید داشت و با توجه به قیمتی که خود شما برای پیامک تعریف میکنید درامد بعد از خرید شارژ توسط کاربر محاسبه می شود و به پنل اس ام اس شما واریز می شود .
در کنار تمامی درامدهای هیجان انگیز مجازی و غیرفیزیکی ، اگر دفتر تبلیغاتی و بازاریابی داشته باشید ، میتوانید بابت ارسال پیامک های انبوه و تبلیغ برای مشتریان درامد قابل توجهی داشته باشید .

 

اگر نگاه واقغ بینانه ای داشته باشیم ، راه اندازی کسب و کار اینترنتی به جز هزینه اولیه برای هاست و دامنه و هزینه طراحی سایت ، دیگز نیاز به هزینه و سرمایه ای ندارد . ما در کنار برند پارس گرین ، برند دیگری برای مشاوره و بازاریابی اینترنتی داریم ، که من طی این سال ها متوجه شدم اکثر افراد مشکلی برای درامد اینترنتی ندارند تنها مشکل انها این است که نمی دانند از کجا شروع کنند ، چگونه سایتشان را مدیریت کنند و چگونه طراح سایت مطمئن پیدا کنند ، نیاز به یک همراه و پشتیبان ضروری است . اگر بازاریاب خوبی باشید ، ارتباطات خوبی داشته باشید راه اسانتری ، بدون درگیری های مدیریت سایت ، برنامه نویسی و … وجود دارد .

 

جهت بهره مندی از امکانات سامانه پیامک ارسال عدد 2000 به 10001391 و یا استفاده از لینک زیر جهت ثبت نام اقدام فرمایید

ثبت-نام-پنل-پیامکی

کد BSC : -70951607614312021-714326922-10564;