چگونه مشتریان خود را راضی نگه داریم؟

4 از 5 (46 نظر)

چگونه مشتریان خود را خوشحال نگه دارید؟

احتمالا تا امروز هزاران مشتری با صلاحیت برای کسب و کار خود پیدا کرده اید و برای چندین ماه متوالی تجارت تان از طریق بازاریابی پیامکی با موفقیت روبرو شده است . حال شما از خود می پرسید که “ آیا اجرای این کار ، راه حلی طولانی مدت برای کسب و کار من است ؟ تا چه مدت می توانم با این روش مشتریان خود را راضی نگه دارم ؟” بهتر است بدانید که این نگرانی کاملا در بین بازارایابان رایج است و شما از این بابت تنها نیستید. در واقع ، اگر این فکر به ذهن شما خطور کرده است ، مسلما در مسیر درستی از تجارت در حال حرکت هستید . چرا این را می گوییم ؟ چون رضایت مشتریانتان مهمترین نگرانی شماست . شما می توانید از طریق روش های زیر مشتریان خود را راضی نگه دارید.

به ارسال کوپن های تخفیف و پیشنهادات ویژه خود ادامه دهید .

تنبل نباشید . همانطوری که به اعضای خبرنامه پیامکی خود قول داده اید ، با آنها مانند یک شخص VIP رفتار کنید و کوپن های تخفیف اختصاصی برایشان ارسال کنید . هیچ وقت به آنها پیشنهادی ندهید که می توانند آن را به راحتی از روش های دیگری غیر از پیامک به دست بیاورند . سعی کنید پیشنهاداتتان به آنها اختصاصی باشد .

همه چی را تغییر دهید . از اینکه برای محصولات جدید خود تخفیف قائل شوید ، نترسید

تا آنجایی که می توانید از ارسال پیشنهادهای تکراری خودداری کنید . شما می خواهید که مشتریانتان پیامک های شما را مطالعه نمایند . اگر شما پیشنهادهای تکراری برای آنها ارسال نمایید، در طی مدت کوتاهی شاهد لغو عضویت بسیاری از اعضای خبرنامه پیامکی خود خواهید بود. یادتان باشد ، شما دارید پیامکی را به شماره شخصی یک فرد ارسال می کنید ، پس بهتر است مطمئن شوید که هر پیامکی که ارسال می کنید ، دارای ارزش خاصی است .

سعی کنید با مشتریان خود از طریق دیگر ابزارهای تبلیغاتی نیز ارتباط برقرار کنید .

از مشتریان خود بخواهید که صفحه شما در شبکه های اجتماعی را دنبال کنند . توصیه می کنیم به فعالترین کاربران نیز در هر ماه جایزه ای اهدا کنید . اگر شما از طریق پلت فرم های مختلف با مشتریان خود در ارتباط باشید ، می توانید بهتر بر روی بازاریابی محصولات خود تمرکز نمایید .
هیچ گاه بازاریابی پیامکی را مانند دیگر ابزار ارتباطی ندانید. بازاریابی پیامک موفق ترین سیستم تبلیغاتی حال حاضر است . سیستمی که علی رغم هزینه کم ، تاثیر گذاری بالایی دارد .

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید ، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ما می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما ، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند .
در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

جهت استفاده از سامانه جامع مدیریت هوشمند پیامک عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام فرمایید.

ثبت-نام-سامانه-پیامکی

کد BSC : -709516076181320201366037647-10572;