چگونه می توانید با پیامک کسب و کار کوچک خود را رونق دهید؟

4 از 5 (40 نظر)

نحوه رونق بخشیدن به کسب و کار با پیام کوتاه

در پارس گرین ، کارشناسان و متخصصان بازاریابی ما همیشه به دنبال راهکارهای جدیدی برای بازاریابی و تبلیغات پیامکی انبوه هستند . در واقع ، اگر شما از این قواعد و راهکارها پیروی نکنید ، در مدتی کوتاه میزان مشارکت مشتریان و اعضای خبرنامه پیامکی تان به طرز چشمگیری کاهش خواهد یافت . در هر صورت در حال حاضر که ما درباره خطرهای رعایت نکردن قواعد ارسال انبوه پیامکی هشدار دادیم ، بیایید برای چند دقیقه از خلاقیت خود استفاده کنیم . در مطلب امروز می خواهیم چند ایدۀ پیامکی نه چندان متداول را برای جلب مشتریان بیشتر و افزایش میزان مشارکت مشتریان فعلی تان برایتان بیان کنیم . پس به شما پیشنهاد می کنیم به خواندن این مقاله ادامه دهید .

برگزاری یک رویداد :

چرا از سامانه پیامکی خود به عنوان ابزار ارتباطی اصلی خود با مشتریانتان استفاده نمی کنید ؟ در حال حاضر هزاران کسب و کار کوچک برای جلب مخاطبان بیشتر و ارائه خدمات از شبکه های اجتماعی به عنوان ابزار ارتباطی اصلی خود استفاده می کنند . چرا در میان این همه کسب و کار ، شما آن فردی نباشید که به وسیله پیامک اخبار ، اطلاعیه ها و تخفیف های خود را به مشتریان وفادار خود ارسال می کند ؟ این روش بازاریابی در حالت ایده آل برای کسب و کارهای کوچک و محلی به خوبی نتیجه بخش است .

اول اینکه بهتر است که صبر کنید و از این روش بازاریابی در مناسبت های مهم استفاده کنید . معمولا اعیاد و ولادت ها مناسبت های بسیاری خوبی هستند که می توانید در آن روزها رویدادهایی را برگزار نمایید . این کار سبب خواهد شد تا عدۀ بیشتری در تجارت شما مشارکت داشته باشند .

دوم اینکه ، سعی کنید در انتهای این مناسبت جایزه ای نفیس به مشتری یا مشتریان خود بدهید . جایزه ای که ارزش تلاش بسیار داشته باشد . مطمئنا با ارائه ۵% تخفیف در این رویداد نمی توانید مشتریان بسیاری را به سمت خود جذب کنید .

از دیدگاه بازاریابی ، شما باید برای این رویداد از چندین کلمه کلیدی استفاده کنید . چرا ؟ زیرا اگر تعداد پیامک های تبلیغاتی تان در ماه زیاد نباشد ، در صورت نداشتن کلمات کلیدی با موفقیت روبرو نخواهید شد . یک مدیر بازاریابی خبره باید در طی مدت ارسال پیامک های خود از چندین کلمه کلیدی استفاده کند .

پس به شما پیشنهاد می کنیم برای پیامک های خود از چندین کلمه کلیدی استفاده کنید و از اعضای خبرنامه پیامکی خود بخواهید در رویداد شما شرکت کنند .

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید ، با ما تماس بگیرید . کارشناسان فنی پارس گرین می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما ، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند .

 

مطالب مرتبط :

 

اگر علاقه دارید که از سامانه نمایندگی کسب کنید ، با ما تماس بگیرید . کارشناسان فنی پارس گرین می توانند شما را بابت دریافت پنل نمایندگی راهنمایی کنند .

جهت استفاده از سامانه جامع مدیریت هوشمند پیامک عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام فرمایید:

ثبت-نام-سامانه-پیامکی

کد BSC : -70951607619542020-1127048900-10468;