کاربرد ارسال پیامک برای کارواش ها

3.29 از 5 (7 نظر)

پنل پیامک مخصوص کارواش ها

با توجه به استفاده گسترده سامانه پیام کوتاه در اصناف و مشاغل کشور، در این مقاله به معرفی نرم افزار پنل پیامک پرداخته و از مهمترین کاربرد سامانه پیامکی جهت تبلیغات، اطلاع رسانی و خدمات به مشتریان شرح خواهیم داد.

با گذر زمان؛ استفاده از پنل های پیامکی گسترش بیشتری پیدا کرده است یکی از کاربرد های سامانه پیامکی استفاده در کارواش ها می باشد. به این شکل که با ارائه پیشنهادی که برای افراد جذاب باشد، همانند ارائه تخفیف های مدتدار که هزینه ارائه خدمات کامل کارواش را پایین می آورند و هدف آن ها جذب مشتریان بیشتر برای کارواش است.

در بازار کاری امروز علاوه بر جذب مشتری تعامل دوطرفه با وی جلب رضایت او و حفظ رابطه طولانی مدت با استفاده از امکانات پنل اس ام اس امکان پذیر می باشد، برای حفظ مشتری باید دائما انان را از خدماتی که ارائه میشود مطلع ساخت و انان را در جریان کاری خود قرار داد مسلما استفاده از سامانه پیام کوتاه بهترین و اسان ترین راه ممکن در ایجاد اگاه سازی دائمی میباشد بسیار پیش می اید که افراد مشتریان خود را فقط به دلیل کمبود وقت مشتری و ناتوانی در مراجعه مستقیم از دست داده اند سامانه پیامکی قادر است تمامی نیازهای مشتریان را برطرف ساخته و روز به روز احساس رضایت را در آنان تازه تر کند.

 

کاربرد-پنل-پبامک-برای-کارواش-ها

 

مزایا و کاربرد پنل اس ام اس در کارواش ها

 •   - اعلام ساعت بازکردن مغازه ها و بسته شدن مغازه ها به صورت کلی.
 •   - ارسال پیامک های تبریک و تسلیت با توجه به مناسبت های ملی و مذهبی.
 •   - اطلاع رساني در مواردي كه نياز به اطلاع كليه اعضا ميباشد .
 •   - اطلاع رساني بابت نرخ هاي جديد.
 •   - معرفی نمایندگی های جدید به مشتریان.
 •   - ایجاد سامانه دریافت شکایات, انتقادات و پیشنهادات.
 •   - برگزاری مسابقه و قرعه کشی ها.
 •   - ارسال اخبار و رویدادها به همکاران و مشتریان.
 •   - اطلاع رسانی تخفیف ها به مناسبت ایام خاص.
 •   - کاهش هزینه ها با ارسال پیامک به جای تماس تلفنی.
 •   - اعلام جلسات کاری به اعضا و همکاران.    و...   .

bulk-sms-پنل-پیامک-پارس-گرین

 


کاربرد-ارسال-پیامک-در-شرکتها-و-موسسات

برخی از امکانات پنل اس ام اس

ارسال پیامک هوشمند : شما در این روش می توانید به طور همزمان به چندین مشتری با ارسال پیامی متفاوت ارتباط برقرار کنید.

ارسال براساس اصناف : عملکرد این ارسال به گونه ای میباشد که با ارسال پیامک به هم صنفان خود و یا مشاغل مرتبط با کار خود می توانید همکاری کنید.

تبریک مناسبت های مختلف مانند تولد: شما میتوانید از طریق گزینه مناسبت هوشمند به یادآوری رویدادی برای مشتریان و همچنین کارمندان و همکاران خود با ارسال پیامک ارتباط نزدیکتری را برقرار کنید.

ارسال پیامک انبوه براساس شهر و کد پستی : این ارسال به گونه ای است که میتوانید با شماره هایی که براساس کدپستی در محدوده شهر مورد نظر شما ثبت گردیده ارسال پیامک و یا بازاریابی نمائید.

ابزار دفترچه تلفن : گروهبندی و افزودن شماره ی مخاطبان را به شما خواهد داد شما می توانید شماره ی کارکنان و مشتریان خود را در گروه های مجزا وارد نموده و به راحتی اقدام به ارسال پیامک نمایید.

ابزار نظرسنجی و مسابقه : برای اطلاع از نظرات مشتریان و یا برگزاری مسابقاتی جهت افزایش ارتباط با مشتریان و حتی پرسنل شرکت نیز قابل استفاده می باشد.

ارسال با نام به دفترچه تلفن : با استفاده از این گزینه می توانید به کلیه مشتریان و یا همکاران خود اس ام اس های اطلاع رسانی را همراه با نام و یا اطلاعات ذخیره شده در دفترچه تلفن و یا فایل اکسل ارسال نمایید.

پاسخگوی خودکار پیام های دریافتی : با ابزار منشی خودکار می توانید به پیامک های دریافتی از سمت کاربر به صورت خودکار و آنی پاسخ دهید.

ارسال پیامک زماندار : با استفاده ازارسال زمان دار پیامک در تاریخ و زمان مشخص برای افراد مختلف پیامک ارسال نمایید.

در ضمن در پنل اس ام اس پارس گرین می توانید به شماره های بلک لیست (شماره هایی که پورت تبلیغاتی خود را بسته اند) پیامک ارسال فرمایید

Features-امکانات


پنل ارسال اس ام اس امکانی فوق العاده برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان کارواش است. بازاریابی اس ام اسی این امکان را به شما می دهد تا به راحتی کارواش کوچک خود را به یکی از معروفترین و بهترین کارواش های شهر تبدیل کند. مطمئن هستیم در آینده، شاهد استفاده های خلاقانه و جدیدی از سامانه پیامکی توسط کارواش ها خواهیم بود.

 

برای فعالسازی رایگان پنل پیامک عدد 2000 را به سامانه 10001391 ارسال کنید و یا از لینک زیر اقدام فرمایید.

ثبت-نام-پیامک-صوتی

کد BSC : -70951607618312020-275329238-11108;