4 روش گسترش و تبلیغ خبرنامه پیامکی برای افراد تازه کار

3.97 از 5 (40 نظر)

4 روش گسترش و تبلیغ خبرنامه پیامکی برای افراد تازه کار

بازاریابی پیامکی روش تبلیغاتی بسیار مقرون به صرفه و سریعی می باشد ، اما اگر مشتریان تان درباره فهرست اعضای خبرنامه پیامکی شما ندانند ، تبلیغات شما دچار مشکل خواهید شد . برای گسترش فهرست خبرنامه پیامکی خود ، باید به درستی برای آن تبلیغ نمایید . بیشتر کاربران تازه وارد ما با این موضوع مشکل دارند . اطلاعات بسیار زیادی هست که باید درباره آنها بدانند و این می تواند کمی کار را برایشان دشوار سازد . بهتر است بدانید فعلا یادگیری درباره بازاریابی پیامکی کافیست ، اکنون زمان یادگیری تاکتیک های گسترش و تبلیغات خبرنامه پیامکی تان است .

در این مطلب سعی داریم ۴ تاکتیک گسترش و تبلیغ خبرنامه پیامکی را برای تان بازگو کنیم . به کاربران تازه وارد پیشنهاد می کنیم که پیش از اینکه به گزینه های دیگر روی بیاورند این ۴ روش را برای کسب و کار خود امتحان کنند .

پخش کردن کاغذ تبلیغاتی در فروشگاه

اگر شما فروشگاهی واقعی در سطح شهر دارید ، پخش آگهی های تبلیغاتی بر روی کاغذ و بروشور در فروشگاه تان امری ضروری است . بهتر است همه چیز را ساده نگه دارید ، و مطمئن شوید تمامی نوشته ها بر روی کاغذها کاملا خواناست . اگر متن تبلیغی شما پیچیده باشد ، مطمئنا میزان عضویت مشتریان تان در خبرنامه پیامکی رشد چندانی نخواهد داشت . به علاوه، مطمئن شوید که پیشنهاداتی که به مشتریان تان می دهید به صورت BOLD و واضح نوشته شده باشند .

قرار دادن ویجت ثبت نام در سایت

اگر فروشگاه شما به صورت آنلاین فعالیت می کند و مشتریان نمی توانند به صورت حضوری به مغازه شما مراجعه کنند ، این بهترین راه برای افزایش تعداد اعضای خبرنامه پیامکی تان است . این دقیقا همان کاری را می کند که بروشورها برای فروشگاه های واقعی انجام می دهند . هر چند ما در پارس گرین این گزینه را به همه کسب و کارها پیشنهاد می دهیم .

تبلیغات دهان به دهان

در واقع این مورد ، گزینه مورد علاقه ما برای گسترش فهرست خبرنامه پیامکی می باشد . به این علت که کاملا شخصی است و میزان اعتماد مشتریان به کیفیت کار شما را نشان می دهد . با این که چندین سال از برپایی بازاریابی پیامکی می گذرد ، اما هنوز روش تبلیغاتی جدیدی محسوب می شود به خصوص برای مردم عادی . هنگامی که شما با مشتریان خود به صورت رو در رو ارتباط برقرار می کنید ، می توانید به آنها روش عملکرد بازاریابی پیامکی را توضیح دهید ، مزایا و کاربردهای آن را بیان کنید و نحوه ثبت نام  در آن را بهشان یاد دهید . سعی کنید همیشه همه چیز را به صورت ساده و مفهوم توضیح دهید و مشتریان خود را مجبور به ثبت نام در خبرنامه پیامکی تان نکنید .

شبکه های اجتماعی

بهتر است از این روش تبلیغاتی رایگان بهره ببرید . می توانید در شبکه های اجتماعی مختلف برای کسب و کار خود حساب ایجاد کنید و در آنها از مزایای محصولات خود ، مزایای عضویت در خبرنامه پیامکی تان و … صحبت کنید . می توانید فالوئرها و علاقه مندان را به عضویت در خبرنامه پیامکی و ایمیلی خود دعوت کنید . اگر هم اکنون افراد بسیاری هستند که مطالب شبکه اجتماعی شما را دنبال می کنند ، یقینا بیشتر آنها در خبرنامه پیامکی تان نیز عضو خواهند شد . به این ترتیب شما از طریق چند ابزار مختلف با آنها در ارتباط خواهید بود که این کار در طولانی مدت تاثیر بسیار خوبی بر روی تجارت شما خواهد داشت .

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید ، با ما تماس بگیرید . کارشناسان فنی پارس گرین می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما ، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند .
در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000  تماس بگیرید .

 

جهت استفاده از سامانه جامع مدیریت هوشمند پیامک عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام فرمایید.

ثبت-نام-سامانه-پیامکی

کد BSC : -70951607618242020-1555561696-10592;