پنل صوتی

4 از 5 (8 نظر)

پنل پیامک صوتی

پیام صوتی به این شکل است که شما می توانید صدای خودتان را ضبط نموده ویا متنی را در سیستم آپلود نمائید و خود سیستم آن را تبدیل به ویس می نماید سپس با تعیین زمان مشخص آن ویس شما به مشتریانی که مد نظر شماست ارسال شود سامانه پیام صوتی قابلیت ها وامکانت زیادی را در اختیار شما قرار میدهد که در ادامه با آنها آشنا می شوید ومی توانید برای تبلیغات و اطلاع رسانی های خود از آن استفاده نمائید.

پنل پیام صوتی، نرم افزاری است تحت وب که امکان ارسال پیامک صوتی را میسر می‌سازد بنابر این از طریق سامانه پیامک صوتی، می‌توان متون مختلف را با صدای یک گوینده ضبط کرد و به صورت گروهی برای جامعه هدف موردنظر ارسال کرد.

 

 

پنل-صوتی

 

 


 

 

قابلیت های پنل پیام صوتی:

     -  آپلود فایل صوتی

     -  ارسال زمان دار

     -  ارسال تکی و گروهی

     -  ارسال کپچای صوتی

     -  امکان استفاده از وب سرویس

     -  ارسال همزمان به شماره های ثابت و همراه

     -  منوی فارسی و دسترسی آسان برای تمامی کاربران

     -  مشاهده وضعیت نهایی پیام صوتی ارسال شده (دلیوری)

     -  مدیریت کامل سامانه با در اختیار داشتن تمامی امکانات

 

ارسال-پیام-صوتی-sms-voice

 


 

voice-sms-پیامک-صوتی

 استفاده از سامانه پیام صوتی :

در مدت چند ثانیه میتوانید باهزاران کاربر تماس صوتی برقرار نمائید وآن موضوعی که مد نظرتان هست را به اطلاع ایشان برسانید اگر فرد تلفن خود را جواب ندهد سیستم به صورت خودکار وهوشمند زمان دیگری را در نظر میگیرد ومجددا با او تماس میگیرد.

اگر بخواهید با افراد به صورت عادی تماس برقرار کنید حتی همان سلام واحوال پرسی اولیه وایجاد ارتباط با فرد  زمان زیادی از شما گرفته خواهد شدوممکن است نتوانید با همه افراد تماس بگیرید وهم اینکه هزینه مکالمه شما از ارسال چندین پیام صوتی نیز بالاتر میرود وسرعت اطلاع رسانی ویا تبلیغ شما نیز قابل مقایسه با سامانه پیام صوتی نخواهد بود.

میتوانید ارسال های زمان دار داشته باشید مثلا یاداوری سررسید اقساط و یا تمدید قرارداد ها میتوانید پیامی مخصوص را ضبط نموده و با تعیین شماره افراد پیام صوتی در زمان تعیین شده به افراد ارسال میشود و دیگر نگران فراموشی تماس خود با مشتری نخواهید بود و سیستم در زمان مشخص با فرد تماس می گیرد.

 


 

شرکت پارس گرین انواع روش های ارتباطی از جمله ارسال پیامک صوتی ، ارسال اس ام اس ، ارسال ایمیل تبلیغاتی انبوه و ... را برای شما فراهم کرده که صدا ، پیامک و ایمیل خودتون را به مشتریانتون برسانید.

    چرا سامانه جامع پارس گرین ؟:

  •  -  پشتیبانی 24 ساعته
  •  -  گارانتی برگشت وجه در صورت عدم رضایت از محصول
  •  -  راحتی یادگیری واسان بودن نرم افزار
  •  -  تضمین کیفیت نرم افزار وخدمات پشتیبانی
  •  -  امکان گرفتن نمایندگی سامانه پیام صوتی
  •  -  اموزش تصویر سامانه جهت استفاده کاربر
  •  -  شارژ آنلاین حساب
  •  -  امکان تست نرم افزار
  •  -  امکان ارسال گروهی
  •  -  تعرفه متغیر براساس میزان شارژ و درنظرگرفتن تخفیف های ویژه برای هر بسته ی که میخرید

سامانه-پیام-صوتی-پارس-گرین

 


خرید-پنل-صوتی

 

مراحل خرید و نحوه فعال سازی سامانه پیامک صوتی پارس گرین

 

    1.   انجام ثبت نام سریع با کلیک بر روی گزینه ثبت نام

    2.   پس از ثبت نام یک پنل رایگان برای بررسی و تست امکانات پنل پیامک صوتی در اختیار شما قرار می گیرد

    3.   در سامانه پیام صوتی انواع پنل های پیامک صوتی در اختیار شما قرار می شود که با بررسی های لازم اقدام به انتخاب یکی از انها که نیاز شمار را برطرف می نمایید کنید

    4.   در این مرحله با استفاده از گزینه خرید و پرداخت قیمت پنل صوتی مربوطه می توانید از امکانات آن برای ارسال پیام صوتی انبوه به کاربران مورد نظر خود استفاده نمایید


در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

نمایندگی پنل پیام صوتی بستر مناسبی برای کسب درآمد برای اشخاص حقیقی و حقوقی میباشد کاربران واجد شرایط می توانند جهت همکاری در فروش نمایندگی سامانه پارس گرین را برای خود انتخاب کنند .

لطفا برای بهرهمندی از امکانات سامانه و دریافت راهنمایی های بیشتر به وسیله لینک زیر یا ارسال عدد 2000 به 10001391 در سامانه شرکت پارس گرین ثبت نام نمایید.

 

ثبت-نام-پیامک-صوتی

کد BSC : -709516076265320241042049193-11892;