وب سرویس جهت ایجاد گروه مخاطبین پنل پیامکی

4 از 5 (7 نظر)

وب سرویس اس ام اس متد ایجاد گروه مخاطبین

وب سرویس ارسال پیامک متدی را با نام   AddGroupContactدارد که قابلیت ایجاد یک گروه مخاطب را دارد. با این متد میتوان در صورت نیاز چندین گروه مخاطب به منظور دسته بندی کردن مخاطب ها ایجاد کند.

اگر قصد ارسال پیامک به مخاطبین زیادی را دارین میتوان از طریق این متد یک  گرروه مخاطب ایجاد کرد و مخاطبین مورد مظر را در این گروه اضافه کرد و اقدام به ارسال پیامک به گروه ایجاد شده کرد مزیت این کار اینجاست که اگر مجددا قصد ارسال به این مخاطبین را داشته باشیم میتوانیم به گروه ایجاد شده ارسال را انجام دهیم.

برای دسترسی به این امکان چندین راه وجود دارد  از طریق اضافه کردن dll به reference پروژه و ساخت نمونه از کلاس Contact و یا اضافه کردن آدرس URL وب سرویس یا API مربوطه می توان از قابلیت های این بخش استفاده کرد راهنمای استفاده را می توان از مستندات پنل خود دریافت کنید.
 


ورودی : این متد دارای 4 ورودی میباشد

 این متد دارای 4 ورودی میباشدسسیز ی ی ز ط1-Signature: این ورودی از نوع string می باشد که امضای دیجیتال یا کد منحصر به فرد را دریافت می کند.
        نحوه تولید :  با  وارد شدن به پنل پیامکی خود از منوی سمت راست گزینه وب سرویس را انتخاب کرده و از منوی بالا گزینه امضا دیجیتال در دسترس است .
2-GroupName: این ورودی از نوع string می باشد ، نام گروهی که قصد ایجاد آن را دارید دریافت میکند.
3-Dec: این ورودی از نوع string می باشد ، این فیلد اختیاری است و توضیحاتی در مورد گروهی که قصد ایجاد آن دارید را دریافت میکند
4-GroupidEncrypt: : این ورودی از نوع string می باشد ، به صورت رفرنسی بوده و پس از اجرای موفق متد مقدار دهی میشود که شناسه گروهی که ایجاد شده است را برمیگرداند

خروجی : مقداری از نوع int است که راهنمای کامل آن در جدول زیر آمده است

مقدار راهنما 
Return Value ( مقدار برگشتی متد) 1- : امضاء معتبر نیست 
90 : انجام شد
91 : انجام نشد ، خطا

 


نمونه کد فراخوانی متد:

وب-سرویس-ایجاد-گروه-مخاطب-web-service

مطالب مرتبط:

 

کد BSC : -70951607629392020-36430093-11248;