وب سرویس ارسال پیامک برای بیمه

4.4 از 5 (5 نظر)

وب سرویس ارسال پیامک بیمه

در این مطلب قصد داریم در مورد وب سرویس ارسال پیامک برای بیمه توضیح دهیم.

مبحث ارتباط با مشتری یکی از مهمترین موضوعاتی است که در تمامی مشاغل کوچک و بزرگ حائز اهمیت است اما در دقاتر بیمه به این موضوغ اهمت به سزایی دارد. شرکت های بیمه معمولا دغدغه های زیادی در مورد ارائه خدمات هر چه بهتر به مشتریان خود را دارند که یکی از این دغدغه ها روشی مناسب و هوشمند برای اطلاع رسانی در مورد موضوعات و خدمات مختلف به مشتریان خود است راه کاربی که بنواند این دو موضوع و دغدغه های دیگر شرکت های بیمه ای را پوشش دهد استفاده از وب سرویس پیامک در نرم افازارهای شرکت بیمه است که به وسیله این ابزار بسیاری از مشکلات آنان مرتفع میشود.

 
یکی از مواردی که در ارسال پیامک اطلاع رسانی بسیار پر اهمیت می باشد اطلاع رسانی از زمان انقضای بیمه می باشد با توجه به در گیری افراد با مسائل روز مره معمولا تاریخ سررسید بیمه خود را فراموش می کنند شما با استفاده از متد ارسال های زماندار و به راحتی می توانید تنظیم کنید که چند روز قبل از موعد سررسید بیمه ، از طریق اس ام اس موضوع را به کاربر اطلاع رسانی کنید یا میتوان از طریق متد ارسال گروهی برای اطلاع رسانی ها با تعداد بالا استفاده کرد.
WebService_bimeh

مطالب مرتبط:

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -709516076241120241839785253-16116;