وب سرویس soap پیام کوتاه نمونه کد php حذف ارسال زماندار

4 از 5 (7 نظر)

وب سرویس soap ارسال پیامک زماندار کد php حذف ارسال زماندار

یکی از بهترین و راحت ترین راه های ارسال پیامک در برنامه نویسی استفاده از وب سرویس ارسال پیامک یا همان API ارسال پیام کوتاه است ، وب سرویس اس ام اس فارق از اینکه با چه زبان برنامه نویسی کار میکنید میتواند نیاز های یک برنامه نویس را برای ارسال پیامک در برنامه نویسی برطرف کند.

در این مقاله قصد داریم روش استفاده از وب سرویس soap ارسال پیام کوتاه با زبان php و همچنین نمونه کد ارسال پیامک با وب سرویس را توضیح دهیم.

وب سرویس ارسال پیامک متدی را با نام   DeleteScheduleدارد که  قابلیت حذف ارسال پیامک زماندار را که قبلا ایجاد نموده اید را دارد . پس از اجرای موفق متدهای مربوط به ثبت ارسال پیامک زماندار ، شناسه ای تولید میشود که جهت حذف از این شناسه استفاده میشود.

ارسال های زماندار میتواند به صورت ماهانه هفتگی و روزانه باشد اگر ارسال زمانداری به صورت اشتباه و به شکل روزانه ثبت شود میتواند ایجاد هزینه کند که با این متد میتوان این ارسال زماندار را حدف نمود.

 


ورودی :  این متد دارای 2 ورودی میباشد

1-Signature: این ورودی از نوع string می باشد که امضای دیجیتال یا کد منحصر به فرد را دریافت می کند.
        -نحوه تولید :  با  وارد شدن به پنل پیامکی خود از منوی سمت راست گزینه وب سرویس را انتخاب کرده و از منوی بالا گزینه امضا دیجیتال در دسترس است .
2-ScheduleIdEncrypt: این ورودی از نوع string است ، شناسه رمز شده ای را که پس از ثبت ارسال زمان دار تولید میشود را دریافت میکند.

خروجی : مقداری از نوع int است که راهنمای کامل آن در جدول زیر آمده است

مقدار راهنما 
Return Value( مقدار برگشتی متد) 1- : امضاء معتبر نیست. 
60 : خطا
61 : انجام شد

 


نمونه کد فراخوانی متد:

DeleteSchedule

مطالب مرتبط:

 

کد BSC : -70951607625222021128227900-11412;