قانون طلایی بازاریابی پیامکی را بدانید !

4 از 5 (48 نظر)

قانون طلایی بازاریابی

بگذارید مستقیم به سر اصل مطلب برویم . آیا تا به حال عبارت “ مجوز بازاریابی پیامکی ” را شنیده اید ؟ هر چند که این عبارت به خودی خود ، قانون را توضیح می دهد ، اما ما می خواهیم که کمی بیشتر این قانون را برایتان شرح دهیم . حال شاید بپرسید که این عبارت چرا به یک قانون تبدیل شده است ؟ در جواب به شما پیشنهاد می کنیم که این متن را تا انتها مطالعه نمایید .

قانون طلایی بازاریابی

وقتی از استفاده از پنل اس ام اس صحبت می کنیم ، این قانون بازاریابی به شما اجازه نمی دهد که بدون رضایت کاربران ، شمار تلفن شخصی آنها را به فهرست پیامکی خود اضافه کنید . مسلما این قانون ، یک قاعدۀ اخلاقی است و متاسفانه در کشور ما نظارتی بر این مسئله صورت نمی گیرد و شما به راحتی می توانید با قرار دادن چند عدد ، شماره تلفن های بسیاری را در فهرست خبرنامه پیامکی خود قرار دهید . اما این کار نه تنها غیر اخلاقی است ، بلکه هیچ سودی برایتان ندارد . تنها چیزی که این روش بازاریابی غیر اخلاقی برای شما دارد ، هزینۀ اضافی است . بنابراین اگر به اخلاقیات پایبند باشید ، تنها در صورت رضایت کاربران و مشتریان ، شمارۀ آنها را به فهرست خبرنامه پیامکی خود می افزایید . برای مثال ، شما ایمیلی را برای مشتریان خود ارسال می کنید و از آنها می خواهید که به عضویت خبرنامه پیامکی شما در بیایند . در این لحظه یکی از مشتریان شما ایمیلی حاوی متن زیر برای شما ارسال می کند :

من نمی دانم چطور به عضویت خبرنامۀ پیامکی در بیایم . اگر می شود خودتان شماره من را به فهرست خبرنامۀ پیامکی اضافه کنید .

این ایمیل نمونه ای از رضایت مشتری برای پیوستن به خبرنامۀ پیامکی شماست .

در سمت دیگر این قضیه ، فرض کنیم که شما از طریق یکی از شبکه های اجتماعی با مشتریان خود در ارتباط هستید و برای آنها نیز پیام دعوت می فرستید . آنها پیغام شما را دریافت می کنند و نه به عضویت خبرنامه شما در می آیند و نه پیغامتان را پاسخ می دهند . اما شما می توانید ببینید که آنها در قسمت اطلاعات خود ، شمارۀ تلفن همراه خود را در معرض دید عموم قرار داده اند . آیا شما می توانید بر اساس این مشاهده شمارۀ آنها را در فهرست خبرنامه پیامکی خود قرار دهید ؟ مطمئنا خیر .

هر چند شاید این دو شرایط در نگاه اول کاملا مشابه باشند ، اما کاملا واضح است که کدام فرد را می توان بر اساس قانون “ مجوز بازاریابی پیامکی ” به فهرست خبرنامۀ پیامکی اضافه نمود .

اگر علاقه دارید که از سامانه پارس گرین نمایندگی کسب کنید ، با ما تماس بگیرید . کارشناسان فنی پارس گرین می توانند شما را بابت دریافت پنل نمایندگی راهنمایی کنند .
در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

جهت استفاده از سامانه جامع مدیریت هوشمند پیامک عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام فرمایید.

ثبت-نام-سامانه-پیامکی

کد BSC : -709516076203320211123219598-10512;